Новобранці "Закарпаття" забивають

"Закарпаття" провело два спаринга. Спочатку ужгородці здолали "Нафтовик" з рахунком 3:2 (в складі ужгородців два м’яча забив Нодь, один Бобович, а у охтирчан "дублем" відмітився Єсип). Наступний спаринг ужгородці провели з ФК"Динамо" з Махачкали.

Температура: 6oC
Кількість глядачів: 4250
Закарпаття:12. Луценко, 2. ?льницький, 3. Чеберячко, 18. Шевелюхін, 25. Савінов, 6. Селезньов, 7. Гурка, 9. Слюсар, 19. Кобін, 14. Ярош, 28. Кудінов
Волинь:52. Нікітенко, 2. Ряхн, 3. Джудовіч, 31. Герасим?юк, 5. Ганцарчик, 6. Новак, 7. Сачко (К), 77. Бута, 9. Мітіч, (8. Гащин, 23), 10. Круніч, 20.Трішовіч
Арбітри: Жуков В., Шеховцов, Овчінніков, Циганков
Попередження: Круніч Браніслав 32хв.
Голи:Шевелюхін (25хв.), Савінов (90хв.) - Ряхн (60хв.), Сачко (76хв.)

Технічна поразка від ?Таврії? та останні події на стадіоні ?Авангард? не могли не сказатися на психологічному стані гравців ?Закарпаття?. Також слід відмітити, що гравці вже давно не мали ігрової практики через велику перерву і не зіграний матч проти Таврії. Та ці несприятливі фактори не змогли помішати гравцям ?Закарпаття? вже на 25-й хвилині відкрити рахунок у матчі. Після подачі кутового у виконанні капітана ужгородців Гурки передачу ударом головою під поперечину замкнув Шевелюхін 1-0. Перші хвилини показали, що ужгородці намагаються довести, що заслуговують на більш високе місце в турнірній таблиці.

За весь перший тайм ?Волинь? практично не спромоглася на жодний по-справжньому небезпечний момент.

В другому таймі, мабуть після ?пігулок? від Кварцяного, гравці ?Волині? почали грати в свій футбол, раз по раз створюючи небезпечні моменти біля воріт ?Закарпаття?. Так на 61 хв. після подачі кутового, скориставшись суматохою в карному майданчику ужгородців Ряхн прийняв м?яч, розвернувся і пробив у дальній кут воріт 1-1. Цей гол був немов нокаут для гравців ?Закарпаття?. Захист ужгородців почав тріщати по швам. На 75 хв. Круніч, пройшовши пів поля по лівому фланзі зробив точний навіс на Сачко, який замкнув навіс ударом головою. Після цього гравці ?Закарпаття? немов оговтались і пішли в атаку. Штурм воріт ?Волині? приніс успіх на 80 хв. Савінов після навісу з лівого флангу заколотив м?яч головою в дальній кут воріт. Та господарі не зупинилися на цьому і намагалися здобути перемогу, та, нажаль, захисники ?Волині? не дали такої можливості, окрім моменту на 93 хвилині. Після масованої атаки господарів у карному майданчику ?Волині? почалася суматоха. Ярош вийшовши на ударну позицію пробив, та м?яч потрапив в руку захиснику. Нажаль, суддя не замітив цього порушення і не дав пенальті. Після цього моменту пролунав фінальний свисток, який зафіксував у цьому матчі нічийний результат.

На післяматчевій прес-конференції більше часу говорив Кварцяний, який був незадоволений діями команди. Взагалі, зазначив, що 10-х гравців виставля? на трансфер. А кіпера Нікітенка відправить назад в Одесу, щоб далі загорав під сонцем. Як наголосив амбіційний тренер на початку зустрічі він налаштовував футболістів, щоб не думали за відпустку, але на його думку, вони всі вже давно у відпустці після весілля в Гуменюка. Критично поставився навколо возні ФК ОСК ?Закарпаття?. Рівень суддівства в українському чемпіонаті назвав трохи вищим ніж рівень гри футболістів.

Наставник ужгородців на відміну від Кварцяного був небагатослівний. Наголосив, що команда на проятязі 1-го кола показала непогану гру, особливо відзначив захисну ланку та півзахист, але нарікав слабку реалізацію своїх підопічних. Зазначив, що хлопці після цього по?динку йдуть у відпустку, а після нового року розпочнуться тренувальні збори. .