Ужгородські спортсмени взяли участь у зональних змаганнях Чемпіонату України з легкої атлетики, що відбувся у Донецьку

Іван Маріонда посів перше місце на своїй дистанції і вийшов у фінальну частину Чемпіонату України

З Донецька повернулися ужгородські спортсмени-легкоатлети, які брали участь у зональних змаганнях Чемпіонату України. ?з п?яти спортсменів, що від?їжджали на змагання, лише один посів перше місце ? ?ван Маріонда, викладач кафедри фізичного фиховання та спорту УжНУ. Він став першим на дистанції 3 км. з перешкодами. Таким чином, ?ван Маріонда вийшов у фінальну частину Чемпіонату України, переможці яких потраплять на Олімпійські ігри.
?нші спортсмени, як-от: Вікторія Ганущина (брала участь у дистанції 10 км), Едуард Гапак (став 7-мим на дистанції 3 км з перешкодами), Андрій Комар (прибіг 6-им у колі на 400 м) та Андрій Купар (на дистанції 800 м став 13-тим) у фінальну частину Чемпіонату України з легкої атлетики не пройшли.