«Пегас» полетів у Середнє (ФОТО)

Відбувся другий турнір з міні-футболу серед юнаків 2003 року народження і молодших.

Два Ігорі:  батько і син Гарлачі - футбольні  функціонери: один тренер, інший арбітр - зібрали шість команд  по завершенню навчального шкільного процесу. Ці змагання лишень другі, проте вже сьогодні для кожного з коучів виграти престижно. Найбільші амбіції приїхали з району, особливо Середнього, точніше навколишніх населених пунктів. Я про Ужгородську ДЮСШ. Підопічні Миколи Дороговича у підсумку стали одноосібним лідером у групі і впевнено пройшли до фіналу. Забігаючи наперед, вони обіграли господарів – команду «Пегас» у фіналі. Тож стали найтитулованішими футболістами «Cup-2015».

Турнір традиційно пройшов на майданчику ЗОШ №19, де власними зусиллями тренери облаштували півогорожі. На більше не вистачило коштів. Відрадно, на міські футбольні баталії уже не вперше увагу звертає виконувач обов’язків Ужгородського мера Богдан Андріїв. Опісля нагородження команд-призерів він пообіцяв закінчити будівництво паркану. Більше того, регулярно каткувати поле. Кожний клуб отримав медалі, кубки та солодкі призи. Організатори, запевнили, змагання будуть традиційними, щоправда розширять географію учасників.