На старті Спартакіади – працівники закарпатської «Укрпошти» (ФОТО)

На центральному стадіоні міста Хуст відбулася XII обласна галузева спартакіада працівників Закарпатської дирекції УДППЗ «Укрпошта», у проведенні якої організаторам допомагала обласна рада ФСТ «Спартак».

На старт цих захоплюючих змагань вийшли спортсмени усіх структурних підрозділів дирекції.

На урочистому відкритті спартакіади було зачитано листа-привітання, яке надіслав учасникам і організаторам спартакіади у Закарпатті голова Професійної спілки працівників зв'язку України Микола Стародуб. Учасників галузевих змагань привітали голова оргкомітету спартакіади, голова обласної організації профспілки працівників зв'язку УДППЗ "Укрпошта" Василь Гецко, в.о. директора Закарпатської дирекції УДППЗ "Укрпошта" Василь Сичевський, заступник голови Закарпатської облпрофради Василь Захарець, голова обласної ради ФСТ "Спартак" Микола Щадей.

В усіх 6 видах спартакіади була напружена боротьба, результати якої фіксувала головна суддівська колегія, яку очолював суддя Національної категорії Михайло Кемінь. У гирьовому спорті перемогли: у ваговій категорії до 70 кг. – Іван Попович (центр поштового зв'язку №2 м. Хуст), до 90 кг. – Михайло Штеля (Закарпатська дирекція), який показав абсолютно кращий результат – 60 підйомів, а у категорії понад 90 кг. – його колега по команді Сергій Ґазда. У змаганнях з армрестлінгу у категорії до 70 кг. найсильнішим став Віктор Вишневський (Закарпатська дирекція), до 90 кг. – Василь Данканич (ЦПЗ №3 м. Іршава), а понад 90 кг. – інший представник цієї команди Василь Цар.

У легкоатлетичному кросі серед жінок вікової групи до 35 років найшвидше пробігла дистанцію 500 м. Тетяна Ілліні (Закарпатська дирекція), а понад 35 років – Тетяна Сухан (ЦПЗ №3 м. Іршава). У чоловіків віком до 35 років найкращий час на 1000-метровій дистанції показав Іван Фекета (ЦПЗ №3 м. Іршава), а понад 35 років – Валентин Алечко (ЦПЗ №2 м. Хуст).

У шашках перемогли Оксана Боршош (ЦПЗ №3 м. Іршава) та Юрій Ількович (ЦПЗ №2 м. Хуст), у настільному тенісі – Лариса Мамчур (Закарпатська дирекція) та Іван Фекете (ЦПЗ №3 м. Іршава), у дартсі – Михайло Кобаль (ЦПЗ №3 м. Іршава).

За підсумками усіх видів спартакіади перше місце в загальнокомандному заліку завоювали спортсмени Закарпатської дирекції УДППЗ "Укрпошта" (в.о. директора Василь Сичевський, голова профкому Лариса Мамчур). Набравши з ними однакову кількість очок, але поступившись за додатковими показниками, друге місце зайняла команда ЦПЗ №3 м. Іршава (начальник Ольга Савко, голова профкому Марта Лендєл). Третє місце завоювала команда ЦПЗ №2 м. Хуст (начальник Микола Папарига, голова профкому Ольга Курта). Трохи не вистачило до призового місця спортсменам Мукачівського ЦПЗ №1 (начальник Тетяна Гордубей, голова профкому Тамара Добош).

На урочистій церемонії закриття галузевої спартакіади команди-призери в загальнокомандному заліку нагороджені кубками та дипломами, призери в індивідуальній першості – медалями та дипломами відповідних ступенів, а команди-призери в окремих видах – дипломами організаторів. Нагороди вручили в.о. директора Закарпатської дирекції УДППЗ "Укрпошта" Василь Сичевський, голова оргкомітету спартакіади, голова обласної організації профспілки працівників зв'язку УДППЗ "Укрпошта" Василь Гецко, заступник голови Закарпатської облпрофради Василь Захарець.

За результатами обласних змагань з числа переможців сформовано збірну команду Закарпатської дирекції УДППЗ "Укрпошта", яка виступатиме на всеукраїнській спартакіаді.