Коли "Закарпаття" почне перемагати?

Невесела статистика виступів нашої команди

[b]"Закарпаття" [/b]13 поспіль матчів проводить без перемог (Шість нічиїх і сім поразок).

"Закарпаття" перервало свою серію із пяти виїздних поразок. Цікаво, що попередн? виїздне очко ужгородці здобули теж в столиці з 2:2 з київським "Арсеналом". До матчу з "Оболонью" закарпатці пропускали мячі в восьми гостьових по?динках.

"Закарпаття" продовжу? свої безгольові серії: пять ігор в цілому (460 хвилин) і шість - в гостях (540 хвилин). Остання взагалі ? антирекордом сезона.

Будемо сподіватися, що в суботньому матчі наша команда нарешті зможе змінити в кращу сторону непри?мну для себе статистику.
Доречі матч між основними складами ужгородським "Закарпаттям" та київським "Арсеналом" відбудеться в суботу о 17:00 на стадіоні "Авангард". Дублери грають в п?ятницю в м.Перечин о 16:00.