Чиновники кажуть, що закарпатців із пересадженими органами торік усім забезпечили

Чиновники кажуть, що закарпатців із пересадженими органами торік усім забезпечили
Пацієнти із трансплантованими органами за 2015 рік забезпечені всім необхідним.

 

Через безперебійну імуносупресивну терапію вдалося забезпечити виживання хворих з трансплантованими органами

Профілактика відторгнення органних трансплантатів хворим закарпатцям була рівноцінною. Про це стверджує департамент охорони здоров’я обласної державної адміністрації, вносячи на розгляд депутатів Закарпатської облради проект рішення  про виконання Програми медикаментозного забезпечення хворих із пересадженими органами за 2015 рік.

Як відомо, рішенням сесії обласної ради (№1239 від 08 квітня 2015р.)  затверджена «Програма медикаментозного забезпечення хворих із пересадженими органами на 2015 рік». Загальна вартість програми за планом на період дії програми складає 2 млн  302 тис. грн., з них кошти обласного бюджету на 2015 рік  1 млн 151 тис. грн. на придбання медикаментів.

За 2015 рік за рахунок видатків Програми придбано препарати для хворих із пересадженими органами на загальну суму 1 144,7 тис. грн., а саме: імуносупресивні препарати такролімусу, циклоспорину, мофетилової кислоти та мікофенолату мофетилу.

Це дозволило, у межах закуплених кількостей, частково забезпечити адекватну профілактику відторгнення органних трансплантатів хворим – мешканцям Закарпатської області, які живуть із пересадженими органами: 16 хворим – реципієнтам ниркового трансплантату (1 дитина); 10 хворим – реципієнтам печінкових трансплантатів (2 дітей); 1 хворому з трансплантованим серцем.

Завдяки адекватній профілактиці відторгнення через безперебійну імуносупресивну терапію, виживання хворих, що живуть з трансплантованими органами (як і виживання самих органних трансплантатів) в області за 2015 рік склало 100%.

Прес-служба Закарпатської облради

 

11 квітня 2016р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*