Закарпатські спортсмени-орієнтувальники проявили себе на легкоатлетичних змаганнях у Словаччині

Закарпатські спортсмени-орієнтувальники  проявили себе на легкоатлетичних змаганнях у Словаччині
Успішно виступили на легкоатлетичних змаганнях у Словаччині закарпатські спортсмени-орієнтувальники.

На десятикілометровій дистанції «Травневого забігу миру» (41. Ro?nik Májového behu mieru v Rudníku), що пройшов неподалік Кошиць, мукачівці Сергій Расчупкін та Наталія Шозда фінішували з другим часом відповідно серед чоловіків та жінок. А наступного дня у сусідніх Лемешанах на першості Кошицького краю зі спортивного орієнтування набували змагального досвіду їх юні одноклубники. Тут призерами змагань стали 10-13-річні гуртківці Закарпатського центру туризму і спорту учнівської молоді Ганна Солонець та Катерина, Ніна і Владислав Цепурдеї, виборола нагороду й їх тренер Ніна Расчупкіна.