Плануєте відпочинок в Україні? Тоді вам сюди!

Блакитні озера в селі Олешня Чернігівської області Тут тебе чекають найчистіша вода і прохолода соснового лісу. Озера – їх чотири, площа найбільшого – 25 га – утворилися після затоплення кар’єрів, де добували кварцовий пісок. Водойми знаходяться в хвойному лісі, завдяки чому повітря тут вважається цілющим. Місце вже трохи облагороджене: можна відпочивати не тільки з наметами, але і в будиночках неподалік.
Озеро Віта в селі Нижнє Студене Закарпатської області Той щасливий випадок, коли в Карпатах є де купатися. Озеро знаходиться на території однойменної бази відпочинку в горах на висоті 800 м над рівнем моря (висота вважається ідеальною для здоров’я). Саме озеро дуже глибоке – місцями до 15 метрів. Але від нього зробили відведення і побудували два розкішних басейна: для дорослих і дитячий. Частина пляжу – привізний пісок. І все це в оточенні лісу. До найближчого села 2 км.
Біле озеро біля села Рудка Рівненській області Водойму, до речі, називають озером молодості, бо у воді багато гліцерину, і шкіра після купання стає дуже м’якою. Її навіть свого часу возили в бочках по залізниці польським панночкам. Та й сьогодні вода в озері дуже чиста – проглядається на два метри, для водойми з піщаним дном це багато. На березі побудовані кілька пансіонатів і баз відпочинку, але можна відпочивати і з наметами. Інфраструктура розвинена непогано – є де поїсти-потанцювати, працюють прокати човнів і катамаранів.
Бакотська затока біля Кам’янця-Подільського Хмельницької області Привертає особливим мікрокліматом, красивими скелястими берегами і цілющими мінеральними джерелами. На Бакотській затоці багато сонця і практично немає вітру – через скелі, які оточують місцевість. На 1 квадратний метр тут, до слова, доводиться стільки тепла, скільки і в Ялті. Найвища скеля – Біла – 120 метрів! У ній за часів Київської Русі був вирубаний монастир, поруч з яким досі б’ють мінеральні джерела (корисні при безплідді, проблемах із зором і серцем).
Бірючий острів на Азовському морі в Херсонській області Знаходиться в кінці Федотової коси, яка розділяє Азовське море і Утлюцький лиман. Для тих, хто трохи знайомий з регіоном, – це приблизно за дев’ять кілометрів від відомої в Україні Кирилівки. Натовпи туристів на Бирючий поки не добралися, так що його багатокілометрові пляжі ще можна назвати безлюдними. Особливості відпочинку – можливість побачити антилоп і оленів в Азово-Сиваському національному природному парку, а також побувати в незвичайній Школі вітрів і дізнатися, що таке кайтсерфінг.
Джерело: www.turystam.in.ua
До теми
- До уваги закарпатців: чим небезпечні укуси кліщів і як вберегтися від них. Радить МОЗ
- АТОшникам Закарпаття! Що ви знаєте про "травневу допомогу" від держави?
- Чи знаєте ви, яким чином правильно сортувати відходи?
- Що ставлять на стіл на Великдень поза Закарпаттям та Україною?
- Що мають знати озброєні мобілками закарпатці про 4G-зв’язок?
- Забути про м'ясо, вечірки, цигарки: що можна і чого не радять робити закарпатцям у Великий піст
- Поради психолога закарпатської поліції: адаптація після АТО
- Три предмети жіночого одягу, від яких чоловіки просто "шаленіють"!
- Як не учадіти у рідній хаті, розповідали рятувальники Перечина
- Як уберегтися від сезонних крадіжок. Поради поліції охорони Закарпаття
- Закарпатці! Викрадачі авто не дрімають!
- Як убезпечити від викрадення власне авто?
- Чому до канадійських вишів варто вступати до 1 грудня?
- Ідеї латинської абетки в українській мові близько 200 років
- Закарпатцям на замітку: ці марки автомобілів викрадають найчастіше
- Як безпечно користуватися пічним опаленням – поради закарпатських рятувальників
- Що необхідно знати закарпатцям про мишоподібних шкідників та захист від них
- Водіям на Закарпатті радять бути уважними – завтра густий туман
- «Біле золото» Карпат: на що варто звертати увагу при виборі натуральної бринзи
- Закарпатські рятувальники застерігають! Будьте обережні при виявленні вибухонебезпечних предметів
До цієї новини немає коментарів