Закарпаття - Чорноморець 2 - 1

Кількість глядачів: 5000
Закарпаття:Луценко, ?льницький, Гурка(к), Слюсар, Шевцов, Ярош (Товкацький, 64 хв) , Смірнов (Сапуга, 78 хв), Кобін, Лозінський, Савінов, Голайдо (Антонюк, 84 хв) Запасні: Чантурія, Товкацький, Дацишин, Пищур, Серг??в
Чорноморець:Руденко, Скоропад, Кирлик, Косирін, Гілаз?в, Згура, Доценко (к), Хромих (Луценко, 87 хв), Полтавець, Гришко, Лошанков. Запасні: Альтман, Лещук, Згура, Коро?в
Арбітри: С. Шебек (Київ), помічники - А. Свистун (Чернігів), С. Шкільний (Київська обл.). 4-й суддя - ?. Ярковий (Фастів). ?нспектор матчу - Г. Лисенчук (Київ)
Попередження: Шевцов (80 хв), Кобін (83 хв) ? Хромих (63 хв)
Голи: Кобін (83 хв), Шевцов (89 хв) ? Полтавець (90+)

?Закарпаття? залишайся за Карпатами, - з таким плакатом на футбольному по?динку в Ужгороді був присутній ?диний вболівальник одеської команди. Проте виконати його забаганку підопічні Семена Альтмана так і не змогли. В ужгородської команди після ігор з командами-лідерами дійсно виробився характер, хлопці на полі віддаються грі не на 100 а на 120%. Сво?рідним випробуванням характеру для закарпатців став і цей матч.

Початок гри був досить спокійний. Видно й спека далася взнаки, під сонцем температура повітря піднялася до 32 градусів. Та вже по 5-й хвилині почергово моменти почали виникали біля воріт обидвох команд. Першими небезпечний момент створили господарі. Цікаву трьохходівку на сьомій хвилині розіграли Кобін- Шевцов- Ярош, але останньому прицільного удару завдати завадив захисник і м?яч полетів значно вище воріт. Через кілька хвилин господарі знову змусили понервувати оборонців ?Чорноморця? Шевцов з центра поля видав гарну передачу на лівий фланг на Голайдо, останній одразу ж навісив у воротарський майданчик, де з захисниками за верховий м?яч поборовся Кобін і зумів вдарити, знову вище воріт. Не забарилися з відповіддю і одесити, які в середині першого тайму почали відтісняти господарі до власної половини поля. У складі ?Чорноморрця? вирізнявся вдалою грою Лащенков, його удар на 18 хвилині пролетів поруч зі стійкою. А на 29 хвилині все той же Лащенков увійшов по краю у штрафну господарів і знову небезпечно пробив ??смугастий? пролетів вище воріт. Найбільш небезпечною у виконанні гостей була атак на 38 хвилині, коли кілька футболістів ?Чорноморця? вдало розіграли м?яч у штрафній господарів, але кінцевий удар несподіванкою для Луценка не став. В першій половині забитих м?ячів глядачі так і не побачили.

Зовсім протилежною на відміну від ?сухої? першої половини гри стала друга сорокап?ятихвилинка. Глядачі побачили аж 5 голів, щоправда, два з них, які забили господарі арбітр не зарахував, мотивуючи, що гравці знаходилися в офсайді. На цьому відрізку гри господарі були більш активними, кожна їх атака була націлена на взяття воріт, та з кінцевим ударом щось не складалось. Та гол, як то кажуть, назрівав. На 78 хвилині ?моряки? після швидкої атаки закарпатців без належної уваги залишили у власному карному майданчику Товкацького, котрий з 12 метрів сходу завдав потужного удару в рамку Руденка, лише перекладина врятувала ?Чорноморець? від голу. Та вже через 5 хвилин стрімкий прохід господарів завершився взяттям воріт. Лозинський з центру поля, переадресував передачу на Шевцова, котрий обіграв захисника і відпасував на Кобіна, котрий на швидкості обійшов своїх опікунів і відправив м?яч точно в дальній кут від Руденка. Слід відмітити, що напередодні Василь відсвяткував сво? двадцятиріччя, і цей гол став вже другим подарунком до ювілею (перший був у Дніпропетровську), та й другим за ліком у вищій лізі на рахунку Кобіна. На радощах Василь підбіг до кутового прапорця, висмикнув його і кинув на бігову доріжку. За що після привітань від колег, від арбітра отримав гірчичник. Та цим голом матч не завершився. За хвилину до завершення гри все той же Кобін по правому флангу увірвався в штрафний майданчик ?Чорноморця? і здійснив простріл, котрий вдало замкнув Шевцов 2:0. Це вже перемога.

Судді додав 2 хвилини, закарпатці вже подумки святкували перемогу, як раптом одесити скоротили відставання до мінімуму. Захисники ужгородців не втримали Полтавця, котрий після кількох перепасовок поблизу воріт ?Закарпаття? все ж проштовхнув шкіряну кулю у володіння Луценка. А далі фінальний свисток арбітра засвідчив чергову перемогу ?Закарпаття? над одним з лідерів чемпіонату.

Після матчева прес-конференція

Семен Альтман:
- Ще два тура залишилося до кінця, тому ще не можна списувати ?Чорноморець? із зони У?ФА. Напередодні по?динку у нас були труднощі зі складом команди. Такій команді як наша без половини гравців основного складу важко грати. Сьогодні ми провели свій не кращий матч. Також спека наклала відбиток на грі обидвох команд. В кінцівці матчу суперник реалізував свої моменти. Якщо ви звернули увагу то гра йшла в перемінному темпі.

- Як би ви оцінили гру Косиріна?
- Я б не хотів обговорювати дії своїх гравців з журналістами, адже це наша внутрішня справа.

Віктор Ряшко:
- Турнірне становище нас заставля? викладуватися не на 100 відсотків, а на 120. Мабуть, прийшла впевненість після домашніх нічиїх з ?Шахтарем? і ?Металургом? . Були побоювання щодо сьогоднішньої гри, адже ми провели серію важких ігор в короткий строк. При такій високій температурі (Авт. +33 градуси) були побоювання, що команда фізично не витрима?. Цей момент почався з середини другого тайму, коли вже ?Чорноморець? почав більше контролювати м?яч. Тим не менше я горджуся нашою командою, яка змогла зібратися, і серію ігор з ведучими клубами України провела на хорошому рівні.

- Як вирішу?ться питання акредитації, чи впора?ться з цим клуб у відведені строки?
- Проблеми з акредитаці?ю в нас ?. Як ви зна?те у нас до десятого червня визначні рамки. Я думаю всі документи будуть подані, вони вже, практично, готові. Так що в цьому плані у нас буде все в порядку.