У Словаччині закарпатські велосипедисти стали призерами престижного турніру

Після виснажливих стартів на чемпіонатах України з велоспорту-маунтенбайк в Ужгороді (з точки в точку та марафон, 30 та 50 км) багатоденної гонки в Чернівцях наші гонщики поїхали позмагатись по-сусідству на міжнародній гонці SKODA Horal MTB maraton - HORAL Tour 2016, що відбулась цими вихідними (13-14 серпня) в Словаччині.

Результати наших спортсменів говорять про їх серйозність та перспективність. Зокрема, лідер нашої команди Володимир Козловський в дисципліні марафон на дистанції 74 км тільки на долі секунди програв словаку та став другим. Ще один представник Закарпаття Ференц Гутлебет фінішував шостим серед 75 учасників.

Серед жінок Крістіна Конвісарова стала четвертою. Також у гонці крос-кантрі (14 серпня) В. Козловський став третім, Ф. Гутлебет – дев’ятим, а киянин Артем Стрижак, що виступає за закарпатський  фізкультурно-спортивне товариство «Спартак» після невдалого марафону в перший день фінішував восьмим.