Фоторепортажі

Чудернацького монстра приніс Уж

Сьогодні, ужгородці та гості нашого міста, прогулюючись вздовж набережної Незалежності, кидали в бік річки Уж здивовані погляди. Чудернацьке велетенське дерево, яке добре «припаркувалося» на мілині посеред Ужа, тепер «прикрашає» річкові пейзажі і додає нашому європейському містечку неабияку екологічну «привабливість».

13.03.2014, 17:48

Білі голландські крокуси, вирощені в «домашніх» умовах, уже милують око закарпаток (фоторепортаж)

Земля ще холодна, тепла мало, сонця також не вистачає, але білосніжні голландські крокуси у саду 42-річної Нелі із смт Середнє, що на Ужгородщині, чудово прикрашають клумбу та дарують душевне тепло. Кілька цибулин з Голландії, які їй подарувала колега, дбайлива господарка торік розсадила в яблуневому саду і тепер насолоджується їх неймовірною красою.

11.03.2014, 15:41

«Радванське» сміття наступає на Ужгород (фото, відео)

Мікрорайон «Радванка» всього якихось 300-400 метрів від прокуратури Закарпатської області. Стихійне сміттєзвалище «майорить» навіть з транспортного моста через річку Уж. Розкидане навкруги різний непотріб вкриває увесь берег, аж впритул до залізничного полотна, за яким розташований ромський табір.

10.03.2014, 15:50

Вибоїсті дороги до закарпатських баз та нещадна вирубка лісу відлякує туристів (фоторепортаж)

На Закарпатті одна з найперспективніших та найприбутковіших галузей залишається туризм. Тут вам і неперевершені гірські краєвиди, і чисте повітря, і джерельна вода, і, насамперед, привітні мешканці краю. Здавалося, що ще потрібно для розвитку вітчизняного туризму?

10.03.2014, 11:13

Не рвіть, не топчіть, не губіть нас! (Фоторепортаж)

У Карпатських горах вже відчувається подих весни. І потішила вона нас першими квітами, які ніжним килимом вкрили землю перечинського гірського села Турички. Тут на лісовій галявині з’явилися прекрасні підсніжники, які буйно зацвіли.

01.03.2014, 17:29

Лумшорський варіант – це те, що треба!

Всього 70 км від Ужгорода потрапляємо у чарівну навколишню природу, чисте повітря та сірководневу купіль. Але для початку долаємо нелегкий шлях на верх у гори.

01.03.2014, 16:29

Останні новини