Влада

Чергові кадрові призначення

11.03.2005, 09:54

1+1 відверто бреше? Може випадково...

У випуску новин від 8 березня студії "1+1" було показано сюжет про Закарпаття. Повз інформацію про ситуацію на митних постах та у вільній економічній зоні журналіст К.Грубич торкнувся і політичних питань.

11.03.2005, 09:53

Закарпатська облдержадміністрація відмежовується від кадрових рішень керівника Чопської митниці Юрія Барана

Більше того, наголошуючи на своєму невтручанні щодо персональ-них призначень в митних органах, обласна влада все ж вважає за потрібне висловити власну позицію, яка полягає в тому, що керівництво Чопської митниці в особі Юрія Барана має понести особисту відповідальність за таку кадрову політику

11.03.2005, 09:52

Місце Віктора Балоги буде коштувати мільйон

Центральна виборча комісія (ЦВК) готова, якщо буде потреба, провести довибори у Верховну Раду.

10.03.2005, 13:40

Обшуки і допити родичів активістів СДПУ(О) тривають. Сценарій, застосований до Шуфрича, повторюється.

Як стало відомо, у понеділок, 7 березня, тобто у вихідний передсвятковий день, в Мукачеві до будинку депутата міської ради і першого заступника секретаря міськкому СДПУ(О) Івана Чубірки навідалися співробітник мукачівського УБОЗу з...ордером на обшук.

10.03.2005, 09:23

Віктор Балога може очолити закарпатський осередок новоствореної партії Народний союз "Наша Україна"

За словами губернатора, якщо буде така пропозицiя, вiн навряд чи вiдмовиться

09.03.2005, 11:30

“Золот(о) партії”

Днями ужгородці, та й не тільки, мали змогу увидіти по телебаченню на каналі УТ-1 “хворого” колишнього “губернатора” Іванка Різака. У вівторок він разом з “черкаським” Шуфричем наніс візит голові ОДА Віктору Балозі. Візит, кажуть, зводився до проблем “мисливських угідь” родини Шуфричів. Віктор Балога пояснив телеглядачам, що він порадив Шуфричу акуратно повернути все, що навколо отих “угідь”, у власність, до якої вона належала. Що було за кадром, можемо хіба здогадуватись, але, як гомонять, бесіда там була непроста.

09.03.2005, 10:51

"Карпатська січ" березень 2005

Віктор Янукович програв вибори Віктору Ющенко на найвищому державному рівні. Але його люди не вгамовуються, намагаючись взяти реванш на рівнях району, міст, селищ і сіл.

09.03.2005, 10:49

Закарпаття: "ПОРА" взялася за ректора ЗакДУ Ф.Ващука

При висвітленні порушень у ВУЗах, пов’язаних із виборчою кампанією, більша увага приділялася діяльності ректора УжНУ В.Русина. Це було природно, адже УжНУ – найбільший навчальний заклад області. Але за „ могучою” спиною і сумнівною славою Русина непомітною здавалась фігура Федора Ващука – ректора УжДІІЕП

06.03.2005, 11:26

Закарпаття: ПОРА відмежовується від влади і погрожує занести губернатора Балогу до "чорного" списку

Прес-центр Закарпатської "ПОРИ!" оприлюднив заяву, в якій обурююється діями закарпатського губернатора, особливо у кадрових призначеннях. Як відомо, після призначення нового губернатора "ПОРА!" виступила з пропозицією громадського обговорення кандидатур на керівні посади, але цю ідею не було підтримано.

06.03.2005, 11:11

Шуфрич,Ратушняк і закарпатська прокуратура

Широкого громадського розголосу в нашій області, та й по всій державі, отримала ситуація навколо приватизаційних оборудок народного депутата Нестора Шуфрича. Є порушення закону чи ні, встановить слідство й, відповідно, суд, але сам цей факт говорить про те, що в недалекому минулому можновладці частенько не могли втриматися від спокуси скористатись своїм положенням і прибрати до рук за “помірними” цінами ласий шматочок державного майна.

05.03.2005, 18:48

Ужгородці дорікають "Порі" за непослідовність

До редакції "інтернет-видання "Майдан-ІНФОРМ" надійшов відкритий лист громадській організації "ПОРА" від мешканця обласного центру Закарпаття м.Ужгород Ласло Качура. У листі пан Качур просить ПОРУ бути до кінця послідовними.

05.03.2005, 18:46

Припинила існування ще одна Закарпатська газета

Сьогодні вийшов у світ останній номер обласної газети "Вісті тижня +". Звертаючись до читачів, керівник Центру журналістських досліджень, засновник і головний редактор газети, член правління Закарпатської обласної організації НСЖУ Олег Ладижець, зокрема, пише:

05.03.2005, 18:44

Балога може потрапити до "Чорного списку" ПОРИ

Прес-центр Закарпатської “ПОРИ!” оприлюднив звернення щодо зустрічі губернатора Балоги з Різаком та Шуфричем, наслідком якої стало т.зв. “повне порозуміння сторін”. Активістам громадянської кампанії “ПОРА!” незрозуміло, яке порозуміння може бути з тими, хто ще недавно тероризував закарпатців,хто організузовував озброєні банди проти демонстрантів, хто наказував кидати за грати активістів “ПОРИ!”

04.03.2005, 12:15

Найменш відповідний, але найбільш вірогідний?

Недавно Віктор Ющенко став вимушеним учасником цілої серії "губернаторських скандалів", коли проти його призначенців повстала навіть не опозиція, а й виборці самого Ющенка.

04.03.2005, 11:18

Нова влада Тячівського району почала контроль організацій на предмет алкогольного сп’яніння їх керівників... І сміх і гріх...

розпорядженням голови ОДА виконання обов’язків голови Хустської райдержадміністрації покладено на уродженця с. Угля Тячівського району - Качура Володимира Юрійовича.

04.03.2005, 11:06

"Процес очищення в Україні проходитиме довго і тяжко"

У четвер з робочим візитом перебував на Закарпатті заступник міністра внутрішніх справ України Геннадій Москаль. Разом з начальником УМВС України в Закарпатській області Юрієм Рахівським та начальником Департаменту зв’язків з громадськістю МВС України Костянтином Стогнієм він зустрівся із представниками обласних ЗМІ в Ужгороді

04.03.2005, 10:52

Тячівщина згуртовується

Консолідація прогресивних сил регіону стала домінантною темою Форуму демократичних сил Тячівщини, що відбувся 3 березня. В його роботі взяли участь представники майже всіх населених пунктів району та різних політичних сил

04.03.2005, 10:49

Правоохоронці святкують - газету "Вісник" закрили...

Головний редактор Закарпатської обласної газети "Вісник" Ігор Кіцула оголосив про те, що видання припиняє своє існування. Пояснюючи такий крок, І.Кіцула сказав, що "тиск на газету не припиняється. Продовжуються "навідування" правоохоронців до редакції, виклики на допити до управління по боротьбі з організованою злочинністю. Все це не може не позначитися на психологічному стані працівників редакції, які до того ж виконують свою роботу на громадських засадах".

04.03.2005, 10:36

Шуфрич не любить ICTV, а його не любить прокуратура

Прокуратура Закарпаття порушила проти депутата Нестора Шуфрича п’ять кримінальних справ за незаконну приватизацію державного майна.

03.03.2005, 16:31

Останні новини