Публікації

Москаль заявив, що за два тижні може знайти всіх причетних до "мукачівських подій"

11 липня виповнюється рік кривавому інциденту в Мукачево за участю "Правого сектора". Що змінилося після цього на Закарпатті та де зараз герої тих подій, розповів губернатор Закарпатської області Геннадій Москаль.

11.07.2016, 18:35

Доходи українців знизились до рівня 2005 року

Держкомстат України підрахував наявний дохід на одного українця в першому кварталі 2016 року. Виявилося, що середньостатистичний українець має в своїй кишені близько 265 доларів, якщо перевести наявну готівку в "бакси" за офіційним курсом НБУ.

10.07.2016, 12:25

Зміни у ПДР – що нового чекає на закарпатських водіїв?

Поряд зі всіма іншими законодавчими змінами, українських автовласників чекають і зміни правила дорожнього руху.

09.07.2016, 15:47

Володимир Смоланка: європейська ментальність наших земляків спонукає поглиблювати міжнародну співпрацю УжНУ

Багато хто схильний вважати, що липень в університетах – пора суцільних канікул, відпусток і відпочинку. І глибоко помиляється - бо ще не встигли студентські аудиторії «розрядитися» від напруги після захисту дипломних робіт та випускних іспитів, як поспіла пора вступної кампанії.

09.07.2016, 15:08

Тарифи на електроенергію зростають, оскільки в цьому зацікавлені олігархи – Радіо Свобода

Високі тарифи на комунальні послуги та вимоги їх знизити – одна з улюблених тем, яку політики експлуатують, щоб легко завоювати прихильність виборця. Попри таке буденне популістське інформаційне тло, у сфері тарифів дійсно відбуваються речі, що потребують розслідування.

09.07.2016, 12:30

Через засміченість закарпатських річок Україна оплачує значні штрафи Угорщині

На Закарпатті не хочуть сміттєзвалищ, сміттєпереробних заводів, але і тонути у смітті не бажають. Тому увесь непотріб скидають у ріки або закопують уздовж берегів. Велика вода несе всі ці відходи по той бік кордону. В Європу. І Україна за це сплачує чималі штрафи.

07.07.2016, 18:42

Масове висихання закарпатських лісів хочуть подолати санітарними рубками

Працівники ДП «Перечинське ЛГ» зіткнулися з напастю - масовим всиханням в лісових угіддях бука, ялини та ясена. Процес всихання варіативний. Бук сохне з верхівки, ясен – з коріння. Найприкріше, що сьогодні ніхто не може визначити причину проблеми, хоча і проводяться тривалі й численні дослідження. Багато хто пов'язував виникнення епідемії з масовими посухами, пожежами та шкідниками (трутовиками). Але цей шкідник грає, швидше, другорядну роль, тому що заселяє вже ослаблені дерева.

05.07.2016, 17:08

За вбивство закарпатку посадять на 5 років

При думці про жінку з віником в уяві виникає образ або містичної героїні з казок, здатної літати на пристрої для підмітання, або господарки, яка наводить лад у хаті, але аж ніяк не молодої тиранки. Утім саме віник став знаряддям убивства для 25-річної мешканки Горінчева.

01.07.2016, 09:42

Як до Закарпаття потрапляють наркотики та цигарки

Як виявилося, за наркотиками на Закарпатті лідерство тримає КПП "Тиса" цигарки - то вже прерогатива митного поста в Ужгороді. Далі про це детальніше у матеріалі сайту Zaholovok.com.ua.

25.06.2016, 14:43

Маленький закарпатець - зірка американського телеканалу

Бостонські лікарі навіть точно не знають, скільки років Ігорю Лакатошу. Після того, як він за загадкових обставин сильно обгорів, мати навіть не відвезла його до лікарні, ніколи не взяла на руки. Хлопчик потрапив до дитячого будинку із серйозними вадами. Однак у нього є ангел-хранитель прямо в Америці.

24.06.2016, 10:33

Майже половину життя пропрацював підполковник Михайло Мучичка на держслужбі

Підполковнику міліції у відставці Михайлові Мучичці – славних 70. Колеги з поліції охорони вітають ювіляра.

22.06.2016, 13:19

Результат агресії: кількість громадян України, для яких рідна мова російська – зменшилася вдвічі

За останні кілька років частота вживання української мови збільшилася, російської – зменшилася. У питанні статусу мов відбулися серйозні зрушення в напрямі підвищення статусу української мови і зменшення – російської.

19.06.2016, 13:05

Закарпаття "окупували" грибні туристи

Через рясні дощі в Карпатах - справжній грибний бум, туристи масово їдуть у гори запастися цінними білими грибами

19.06.2016, 10:38

Богдан Андріїв провів зустріч із членами організації роботодавців Ужгорода

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв зустрівся напередодні з членами міської організації роботодавців, яку очолює директор «Турбогазу» Михайло Качур. Зустріч провели на заводі «Електродвигун».

17.06.2016, 13:32

Закарпатські митники запевняють, що з корупцією борються "жорстко"

Володимир Колесніков: Щоб вилікувати митницю від корупції здійснюються жорсткі заходи

13.06.2016, 13:24

Відбулась довгоочікувана зустріч з ужгородським американцем

7 червня у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка відбулося завершальне засідання другого сезону літературного клубу «Читаємо разом». Його гостями стали багаторічний редактор найстаршої у світі американської українськомовної газети «Свобода», відомий письменник Петро Часто та його дружина Любов Дмитришин.

09.06.2016, 16:20

До Ужгорода з’їхалися медичні «уми» з усієї України

Десята ювілейна науково-освітня Школа клінічних нейронаук "Карпатські читання" починає свою роботу сьогодні в Ужгороді. Про мету та особливості цьогорічної конференції журналістам розповіли організатори заходу: Микола Поліщук, професор, Голова комісії з підготовки нейрохірургів Української асоціації нейрохірургів, Президент Всеукраїнської громадської асоціації боротьби з інсультами та Володимир Смоланка, ректор УжНУ.

09.06.2016, 12:39

Відтепер дзвонити абонентам інших операторів буде дешевше

Вчора, 7 червня, на засіданні Національної комісії регулювання зв'язку та інформатизації (НКРЗІ) був схвалений документ, за допомогою якого планується зменшити завищені розцінки на міжмережеві дзвінки серед українських стільникових операторів.

08.06.2016, 18:24

Як розвивалось Закарпаття протягом 100 років проаналізував відомий ужгородський історик

Закарпатський політолог Сергій Федака проаналізував понад столітній розвиток Закарпаття з часів Австро-Угорщини до сьогодення.

05.06.2016, 12:20

Ян Черней: Не хочу, щоб на Закарпатті зник сноубординг

Закарпаття здавна славилося своїми спортсменами в зимових видах спорту. Постійно наш край делегує своїх представників на Зимові Олімпіади, правда, з кожним разом їх кількість меншає. Дивує й інертність з цього приводу спеціалізованих структур, які чомусь не активізують свою роботу й не залучають до себе досвідчених спортсменів-земляків, які пройшли горнила олімпіад, чемпіонатів світу та Європи. Тож про ці наболілі питання поспілкувався з відомим тренером збірної олімпійської України зі сноубордингу Яном Чернеєм.

03.06.2016, 12:46

Останні новини