Публікації

За вбивство закарпатку посадять на 5 років

При думці про жінку з віником в уяві виникає образ або містичної героїні з казок, здатної літати на пристрої для підмітання, або господарки, яка наводить лад у хаті, але аж ніяк не молодої тиранки. Утім саме віник став знаряддям убивства для 25-річної мешканки Горінчева.

01.07.2016, 09:42

Як до Закарпаття потрапляють наркотики та цигарки

Як виявилося, за наркотиками на Закарпатті лідерство тримає КПП "Тиса" цигарки - то вже прерогатива митного поста в Ужгороді. Далі про це детальніше у матеріалі сайту Zaholovok.com.ua.

25.06.2016, 14:43

Маленький закарпатець - зірка американського телеканалу

Бостонські лікарі навіть точно не знають, скільки років Ігорю Лакатошу. Після того, як він за загадкових обставин сильно обгорів, мати навіть не відвезла його до лікарні, ніколи не взяла на руки. Хлопчик потрапив до дитячого будинку із серйозними вадами. Однак у нього є ангел-хранитель прямо в Америці.

24.06.2016, 10:33

Майже половину життя пропрацював підполковник Михайло Мучичка на держслужбі

Підполковнику міліції у відставці Михайлові Мучичці – славних 70. Колеги з поліції охорони вітають ювіляра.

22.06.2016, 13:19

Результат агресії: кількість громадян України, для яких рідна мова російська – зменшилася вдвічі

За останні кілька років частота вживання української мови збільшилася, російської – зменшилася. У питанні статусу мов відбулися серйозні зрушення в напрямі підвищення статусу української мови і зменшення – російської.

19.06.2016, 13:05

Закарпаття "окупували" грибні туристи

Через рясні дощі в Карпатах - справжній грибний бум, туристи масово їдуть у гори запастися цінними білими грибами

19.06.2016, 10:38

Богдан Андріїв провів зустріч із членами організації роботодавців Ужгорода

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв зустрівся напередодні з членами міської організації роботодавців, яку очолює директор «Турбогазу» Михайло Качур. Зустріч провели на заводі «Електродвигун».

17.06.2016, 13:32

Закарпатські митники запевняють, що з корупцією борються "жорстко"

Володимир Колесніков: Щоб вилікувати митницю від корупції здійснюються жорсткі заходи

13.06.2016, 13:24

Відбулась довгоочікувана зустріч з ужгородським американцем

7 червня у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка відбулося завершальне засідання другого сезону літературного клубу «Читаємо разом». Його гостями стали багаторічний редактор найстаршої у світі американської українськомовної газети «Свобода», відомий письменник Петро Часто та його дружина Любов Дмитришин.

09.06.2016, 16:20

До Ужгорода з’їхалися медичні «уми» з усієї України

Десята ювілейна науково-освітня Школа клінічних нейронаук "Карпатські читання" починає свою роботу сьогодні в Ужгороді. Про мету та особливості цьогорічної конференції журналістам розповіли організатори заходу: Микола Поліщук, професор, Голова комісії з підготовки нейрохірургів Української асоціації нейрохірургів, Президент Всеукраїнської громадської асоціації боротьби з інсультами та Володимир Смоланка, ректор УжНУ.

09.06.2016, 12:39

Відтепер дзвонити абонентам інших операторів буде дешевше

Вчора, 7 червня, на засіданні Національної комісії регулювання зв'язку та інформатизації (НКРЗІ) був схвалений документ, за допомогою якого планується зменшити завищені розцінки на міжмережеві дзвінки серед українських стільникових операторів.

08.06.2016, 18:24

Як розвивалось Закарпаття протягом 100 років проаналізував відомий ужгородський історик

Закарпатський політолог Сергій Федака проаналізував понад столітній розвиток Закарпаття з часів Австро-Угорщини до сьогодення.

05.06.2016, 12:20

Ян Черней: Не хочу, щоб на Закарпатті зник сноубординг

Закарпаття здавна славилося своїми спортсменами в зимових видах спорту. Постійно наш край делегує своїх представників на Зимові Олімпіади, правда, з кожним разом їх кількість меншає. Дивує й інертність з цього приводу спеціалізованих структур, які чомусь не активізують свою роботу й не залучають до себе досвідчених спортсменів-земляків, які пройшли горнила олімпіад, чемпіонатів світу та Європи. Тож про ці наболілі питання поспілкувався з відомим тренером збірної олімпійської України зі сноубордингу Яном Чернеєм.

03.06.2016, 12:46

Михайло Реплюк: Гадаю, ми вже переросли рівень чемпіонату Закарпаття

Одним із лідерів у складі «Ужгорода», який нині перебуває на вершині турнірної таблиці чемпіонату області з футболу в вищій лізі є досвідчений півзахисник команди Михайло Реплюк. Практично у кожному поєдинку Михайло відзначається або забитим голом, або ж результативною передачею. Тож про команду, найближчого суперника та інші футбольні справи у розмові з гравцем «Ужгорода».

03.06.2016, 10:18

Найкраще "зелене" господарство обрали на Закарпатті

Ним стало Брустурянське лісове господарство. Його директор розповів про вирубку лісу, нові лісові дороги, вовків та оленів

02.06.2016, 19:28

Понад 300 книг поповнили закарпатську обласну бібліотеку під час «Книги-фесту»

Традиційно під час книжкових фестивалів Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека імені Федора Потушняка поповнюється сучасними виданнями. Завдяки подарункам, конкурсу «Фест-книга» цьогоріч книгозбірня отримала понад 300 різноманітних нових книг різними мовами.

31.05.2016, 10:15

У Карпатському біосферному заповіднику відбувся міжнародний науково-практичний семінар

26 травня 2016 року у м. Рахові, на базі Карпатського біосферного заповідника, у рамках експедиції в Україну студентів та викладачів німецького університету сталого розвитку (м. Еберсвальде) та коледжу університету міста Рітл (Великобританія) і з нагоди 45-річчя прийняття міжурядової та міждисциплінарної Програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера» пройшов міжнародний науково-практичний семінар «Роль програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера» у збереженні та вивченні природних та культурних цінностей Європи».

29.05.2016, 16:43

Закарпатська "чортова" гора зі слідами легіонерів Римської імперії

Вулканічні печери, кремнієва та голубу глина «водяться» на горі Фрасин на Виноградівщині

29.05.2016, 12:55

Враження журналістів про те, як через Закарпаття переправляють контрабанду

Прикордонники на Закарпатті показали журналістам, як у Тисі ловлять сигаретних контрабандистів

27.05.2016, 11:32

В Ужгороді констатували основні проблеми закарпатської літератури

На Закарпатті розпочався "Книга-фест" – традиційна, вже п'ята за ліком виставка, що представляє літературно-видавничий потенціал Закарпаття й інших областей та держав. Окрім презентацій стендів, цьогорічною програмою фесту передбачено чимало цікавих тематичних зустрічей. Такі нині відбулись у приміщенні Закарпатської організації НСПУ.

26.05.2016, 09:46

Останні новини