Публікації

Нові машини за 4-7 років пробігу у нас знецінюються вдвічі менше, ніж у Європі

Лобі наших автодилерів і автоімпортерів шляхом підміни понять і за рахунок відвертої брехні протягнуло ті закони і підзаконні акти, які захищають лише їхні власні надприбутки. Причому це робилося лише для підтримки "вітчизняного виробника".

18.03.2016, 08:27

Попередня влада «носилася» з соціальним житлом, а нинішня придумала орендне

Профільні відомства пропонують ввести в дію закон, який би запустив систему орендного житла. Є два відповідних законопроекти: підготований Міністерством регіонального розвитку «Про орендне житло» і поданий комітетом Верховної Ради з питань будівництва «Про прибуткові та муніципальні будинки». Останній – вже очікує на розгляд у парламенті.

17.03.2016, 09:35

1 квітня нас усіх із газом пошиють в дурні. Питання лише на скільки

Якщо до 1 квітня Кабінет Міністрів не прийме постанову про 2 етапи підвищення цін на газ по меморандуму з МВФ, для населення ціна буде автоматично збільшена до ринкового рівня, який сягає близько 10 гривень за 1 куб. м.

16.03.2016, 11:00

Бійцеві 128-ї бригади потрібна допомога – "догнали" події під Дебальцевим

У лікарню Ужгорода із діагнозом «неспецифічний виразковий коліт» та сильною інтоксикацією потрапив комісований військовослужбовець 128-ї гірсько-піхотної бригади Іван Говбел.

16.03.2016, 10:15

Закарпаття попереду всієї країни з вирощування горіхів. Хоча держава посилено вставляє палиці в колеса

Агросектор України знають у світі не тільки за рекордними поставками зерна і соняшникової олії. Вітчизняні аграрії не менш успішно вирощують і торгують т.зв. нішовими культурами, які, маючи порівняно невеликі обсяги, завдяки затребуваності на світовому ринку не тільки утримують ціни, а й з року в рік дорожчають.

14.03.2016, 13:52

Автобусні зупинки, які ми втрачаємо, а могли б зробити національним брендом

Тижневик "Дзеркало тижня" опублікувало матеріал закарпатця Олега Супруненка про крайові і не тільки автобусні зупинки як мистецькі творіння.

13.03.2016, 20:23

Рідним ужгородки, яка взяла кредит, погрожували зґвалтуванням, викраденням дитини

Протягом останніх років на Закарпатті з’явилося чимало оголошень від приватних установ про надання кредитів без довідки про доходи. Потрібні лише паспорт та ідентифікаційний код, і бажаючі отримують невелику суму грошей. Здавалося б, усе легко та просто. Однак часто наші краяни беруть кредит, не надто задумуючись над умовами, які, виявляється, можуть затягнути в серйозні проблеми. Імена персонажів з етичних міркувань змінені. Така історія трапилася і в Ужгороді.

13.03.2016, 16:12

Шість ужгородців у цьому році вже сходили в "загс" через інтернет

Відділи державної реєстрації актів цивільного стану запровадили нову можливість для українців. Нещодавно з’явилася інформація про ініціативу Мін’юсту – Інтернет-реєстрацію заяв про шлюби і розлучення.

13.03.2016, 09:14

Закарпатський гурт презентував альбом із часточкою Майдану

Сьогодні ужгородський гурт “4исла” випустив новий альбом «Пока не кончится небо». Це другий повноформатний альбом, який об’єднав 12 різнопланових композицій, що є проявом громадянської позиції та своєрідним зверненням до суспільства.

10.03.2016, 20:39

"Берчені" – "Київ" – "Червена ружа": блиск і злидні більш ніж столітньої будови в центрі Ужгорода

На старих листівках Ужгорода дуже часто зустрічається одна будівля, яка довгі роки була окрасою старого міста. Йдеться про готель-ресторан "Берчені", який разом з "Короною" вважався найпрестижнішим місцем відпочинку тодішньої еліти. Уявіть собі місто на початку минулого століття: посеред міста тече Малий Уж, в центрі біля млина його перетинає місток, а просто над водою у 1909 році з'явилася красива будівля помпезного гранд-готелю, з вікон якого Ужгород, напевно, здавався такою собі Венецією.

08.03.2016, 21:38

Уже в наступному році кожна третя фірма триматиме працівників удома

Експерти стверджують, що кожен десятий співробітник до 2017 року перестане ходити в офіс

07.03.2016, 17:46

На індексацію не сподівайтеся – уряд "постарався"

23 лютого Кабмін оприлюднив Постанову №77 від 11 лютого, яким збільшив поріг індексації грошових доходів населення до 103%. Досі доходи громадян (у вигляді зарплати і т.п.) підлягали автоматичному перерахунку, якщо місячний індекс інфляції перевищував порогове значення в 101%.

06.03.2016, 14:25

Закарпатці, про яких кричать "Суддю на мило" – про сучасну специфіку своєї професії

Про них не складають пісень; більше того, часто навздогін кричать: «Суддю на мило!» А рефері з Німеччини Пауль Шрагемюллер навіть зібрав цілу колекцію з предметів, якими «нагороджували» його з трибун розлючені фанати (прищіпки для білизни, ключі від автівок і квартир, окуляри, запальнички, флакони з ліками, складані ножі, черевики, капелюхи й навіть… зйомний зубний протез)! Тим не менше, без служителів футбольної Феміди не обходиться жоден матч. Про обслуговування поєдинків на обласному рівні й поговоримо з двома представниками арбітражного корпусу: Віталієм Дем’яненком, головою комітету арбітрів Федерації футболу Закарпаття та Михайлом Митровським, керівником школи молодого арбітра ФФЗ.

03.03.2016, 16:26

Мер Ужгорода Богдан Андріїв про започаткування якісних змін у місті

Звітувати перед громадою про роботу, проведену в перші три місяці з часу призначення на посаду, умовно – за перші 100 днів роботи, стало вже традицією. І хоча зрозуміло, що за 100 днів не можна щось докорінно змінити, вважається, що це перший рубіж у діяльності влади, за яким прийнято судити про її дієздатність. Відгукнувшись на запрошення журналістів, у передачі «Про головне» на телеканалі «Тиса-1» міський голова Ужгорода Богдан Андріїв розповів про перші кроки на посаді, оприлюднив результати масштабного аудиту міського господарства і плани подальшої роботи. Розмова, що тривала понад годину, вийшла відвертою та щирою.

03.03.2016, 16:09

Шок: МОЗ і при наявності грошей провалило роботу з вірусними гепатитами

Цивілізована держава, виділяючи кошти на охорону здоров'я своїх громадян, не лише відстежує, як і на що було витрачено гроші платників податків, а й здійснює моніторинг програм лікування, щоб дізнатися, наскільки ефективно використовуються кошти, чи вдалося досягти запланованих індикаторів, яка від цього користь суспільству й людині, котра потребує медичної допомоги. Для цього існує багато механізмів та інституцій. Україна теж намагається рухатися цим шляхом. Один з механізмів — аудит Рахункової палати, що допомагає проаналізувати, як Міністерство охорони здоров'я виконує державні цільові програми. Звісно, і медики, і пацієнти з власного досвіду знають як. А зрозуміти, чому відбувається саме так, допомагають матеріали аудиту. Профільний комітет парламенту разом із керівництвом МОЗ, фахівцями й експертами обговорив звіт Рахункової палати про ефективність використання коштів держбюджету, виділених на виконання програми лікування вірусних гепатитів В і С.

28.02.2016, 15:43

Тарас Деяк, активіст, організатор "ведмежої блокади" на Закарпатті

Активіст-націоналіст, один із організаторів "ведмежої блокади", розказав Укрінформу про наступні акції з блокування російського бізнесу в Україні, розкрив замовників "драгобратської справи", а також пояснив, чому не варто применшувати небезпеку від радикальних угорських та русинських рухів на Закарпатт

26.02.2016, 10:49

Знаменитый футболист Самюэль Это’О через суд добился запрета на издание книги своей бывшей девушки

В книге Натали Коа пишет о себе, как о человеке, которого унизили и предали Бывший нападающий "Барселоны", "Интера", "Челси" и "Анжи" Самюэль Это’О через суд добился запрета на книгу своей бывшей девушки.

19.02.2016, 13:51

Страшные дни: вторая годовщина расстрелов на Майдане

Сегодня.ua предлагает вспомнить о событиях 18-20 февраля 2014 года

19.02.2016, 13:49

Останні новини