На Закарпатті вперше проведуть товариський матч симбіозу двох видів спорту!

У четвер, 2 листопада, у спорткомплексі «Юність» ужгородці зможуть побачити незвичну спортивну подію — поєднання футболу та гандболу у виконанні гравців ФК ?«Минай» та ГК «Карпати».

01.11.2017, 16:29

Закарпатський ФК «Минай» завершив аматорський рік нічиєю

У останньому поєдинку поточного року всеукраїнського турніру ФК «Минай» на стадіоні «Авангард» не зумів переграти суперника з Івано-Франківщини — ФК«Калуш». Маючи ігрову територіальну перевагу та створивши чимало моментів, господарі поля були змушені задовольнитися одним заліковим пунктом.

01.11.2017, 14:27

Футбол: закарпатці не вибороли жодного очка в турі ДЮФЛУ

У 9-му турі закарпатські команди в вищій лізі ДЮФЛУ – мукачівський МФА та ужгородський СДЮСШОР не змогли видобути жодного очка.

31.10.2017, 09:14

Кубок Спартакіади УжНУ з баскетболу — у наймолодших учасників

Звання чемпіона Спартакіади УжНУ з баскетболу виборола команда природничо-гуманітарного коледжу вишу, ІТФники задовольнилися срібними нагородами, факультет суспільних наук – бронзою.

30.10.2017, 14:09

Закарпаття. Відбувся, нарешті, футбольний фініш

Похмурий осінній дощовий день не злякав більшість команд вийти на в’язкий газон і зіграти поєдинки завершального туру чемпіонату краю з футболу.

30.10.2017, 11:14

Футбол: для західної зони сезон вже завершено

У західній зоні першої ліги чемпіонату області з футболу напереодні відбулися завершальні поєдинки сезону.

29.10.2017, 10:59

Ужгородські «Карпати» вдома «розбивають» тернопільських студенток

Ужгородські «Карпати» в 5-му турі чемпіонату України з гандболу в жіночій суперлізі в рідних стінах 27-28 жовтня приймали аутсайдера – тернопільський «Економуніверситет».

29.10.2017, 10:22

Богдан Андріїв та Леонід Баранюк перемогли у тенісному турнірі

Протягом п’ятниці та суботи три десятки тенісистів-аматорів змагалися за перемогу в турнірі «Золота гора Open» у парному розряді, який проходив на території одноіменного готельно-ресторанного комплексу.

28.10.2017, 18:37

Найбільше перемог зі спортивного орієнтування на спринтерських дистанціях у Львові вибороли закарпатці

Найбільше перемог у Відкритому чемпіонаті Львова зі спортивного орієнтування на спринтерських дистанціях вибороли закарпатці.

27.10.2017, 11:41

В Ужгороді змагаються більше 500 юних борців країни

Цими днями в спорткомплексі «Юність» змагаються найкращі юні спортсмени країни 2002-2004 р.н. Більше 500 юнаків та дівчат з 23 областей та команда м. Києва приїхали до нашого обласного центру показати свою вправність у цьому виді спорту в чемпіонаті України з вільної боротьби. Маємо вже й перші успіхи – наші дівчата вибороли титул чемпіонів країни.

27.10.2017, 08:27

Закарпатці – переможці чемпіонатів з бодібілдингу

Юлія Гомбош спочатку стала переможицею у своїй категорії “бодіфітнес до 163 см”, а відтак здобула “абсолютку” Чемпіонату Києва з бодібілдингу та фітнесу в категорії “бодіфітнес”.

26.10.2017, 13:36

Чемпіон закарпатської "вишки" також відомий!

Слідом за командами, які стали чемпіонами в першій лізі в східній та західній зонах чемпіонату Закарпаття з футболу на цьому тижні визначився переможець вищої ліги.

26.10.2017, 11:52

Легкоатлетичний пробіг “Ужгородська п’ятірка” відбудеться 29 жовтня

До участі в "пробіжці" запрошують городян віком від 10-ти до 100 років..

25.10.2017, 14:43

У басейні Ужгородського університету фінішувала універсіада серед вишів області

Днями в басейні спортивно-оздоровчого комплексу Ужгородського університету відбувся завершальний вид обласної XIII універсіади серед ВНЗ І–ІІ та ІІІ–ІV рівнів акредитації.

25.10.2017, 08:18

По-футбольному фестивалили ювенальні полісмени Закарпаття

Працівники поліції ювенальної превенції взяли участь у дитячому футбольному заході «Відкриті уроки футболу», що проходив на стадіоні у селищі Кольчино на Мукачівщині.

24.10.2017, 18:50

Ужгородська футзальна ліга запрошує учасників до старту

Вже зовсім скоро стартує другий сезон Ужгородської футзальної ліги.

24.10.2017, 10:41

У закарпатському футбольному дербі перемагають ужгородці

У 7-му турі чемпіонату дитячо-юнацької футбольної вищої ліги України на ужгородському стадіоні «Спартак» мірялися силами команди U-17 та U-15 ужгородської СДЮСШОР та мукачівського «Мункач футбольна академія». В обох матчах господарі перемагають своїх опонентів з однаковим результатом – 1:0.

24.10.2017, 08:57

Футбол на Закарпатті: у змаганнях ветеранів визначилися півфінальні пари

У чемпіонаті Закарпаття серед ветеранів 40+ завершився груповий етап змагань – після третього туру визначилися пари півфіналістів.

24.10.2017, 08:19

Закарпатські СДЮСШОРІВЦІ з гандболу впевнено розпочали новий сезон

Протягом усього тижня гандболісти місцевої СДЮСШОР з гандболу «Карпати» приймали участь у змаганнях різного рангу і рівня. Так 16-18 жовтня дівчата 2001-2002 р.р.н приймали І тур Чемпіонату України у м. Ужгород у стінах спорткомплексу «Юність». Позмагатися з ужгородками приїжджали суперниці зі Львова та Тернополя.

23.10.2017, 20:50

Студент УжНУ представлятиме Україну на Чемпіонаті світу з гирьового спорту у Південній Кореї

Днями в Полтаві відбувся Чемпіонат України з гирьового спорту серед дорослих. Була зафіксована рекордна кількість команд з 22 областей та АР Крим. Закарпаття представляли Микола Прокоп, Наталія Бенко та Михайло Тупиця.

23.10.2017, 15:22