Спорт

“Кубок Констянтина Саса” пройде в Ужгороді

14-15 жовтня відбудеться Відкритий чемпіонат Закарпатської області на коротких дистанціях зі спортивного орієнтування “Кубок Констянтина Саса”.

12.10.2017, 11:08

Чопський боксер став чемпіоном країни й потрапив до кадетської збірної України

2-9 жовтня у місті Бердянськ проходив Чемпіонат України з боксу серед юнаків 2004-2005 років народження.

12.10.2017, 10:33

Першість на Спартакіаді серед працівників правоохоронних органів Закарпаття вибороли підлеглі Стефанишина

Представники Головного управління Національної поліції в Закарпатській області вибороли першість на спартакіаді серед працівників правоохоронних органів краю. Цьогорічна перемога – уже друга поспіль.

11.10.2017, 19:06

Микола Гібалюк знову «поза грою» до кінця цього сезону

матч 14-го туру між «Середнє» та «Минаєм» став одним із найкращим у цьому сезоні. Гравці обох команд демонстрували високу якість, віддавалася на полі й матч завершився бойовою нічиєю – 3:3. На мою думку, результат по грі. Але після матчу наставник ФК «Минай» Микола Гібалюк у післяматчевому інтерв’ю звинуватив арбітрів у тому, що вони зіпсували матч.

11.10.2017, 13:48

Микола Щадей: "Щоб покращувалася міська велоінфраструктура, має бути її бачення"

В країнах Європи пересування на велосипедах вважається звичкою як для пересічного робітника, банківського клерка, чи навіть міського голови або ж і міністра. На жаль, у нас культура велоруху досі перебуває на низькому рівні.

10.10.2017, 20:08

СДЮСШОР U-14 йде без втрат, а команда «МФА» в турі здобувають 6 балів

У чемпіонаті дитячо-юнацької футбольної ліги в вищій лізі закарпатські команди – мукачівська «Мункач футбольна академія» та ужгородський СДЮСШОР у 5-му турі виборюють потрібні залікові бали.

10.10.2017, 16:10

По чотири срібні та бронзові медалі привезли самбісти-закарпатці з міста Лева

Закарпатська молодь з Ужгорода та Іршави здобула призові місця на відкритому турнірі з самбо.

10.10.2017, 15:08

«Карпати» в другому матчі беруть реванш

У другій зустрічі 2-го туру в чемпіонаті України з гандболу в жіночій суперлізі ужгородки зуміли взяти реванш за поразку в першому поєдинку від херсонської «Дніпрянки» (перший матч завершився з рахунком – 25:19 на користь «Дніпрянки»).

09.10.2017, 09:01

У вишці лідери беруть своє, а в східній першій «Говерла» програє в Ганичах

7-8 жовтня відбулися матчі 15 та 19-го турів у вищій та першій лігах.

09.10.2017, 08:19

ФК “Минай” наразі одноосібно очолює турнірну таблицю чемпіонату Закарпаття

СЬогоднішній поєдинок 15-го туру чемпіонату області між ФК «Минай» та ФК «Вільхівці» дивіться наживо на телеканалі «Uzhnet+».

08.10.2017, 12:55

Ужгородські «Карпати» зазнають першої поразки в сезоні

У другому турі чемпіонату України з гандболу в жіночій суперлізі ужгородські «Карпати» грали на виїзді проти одного зі своїх конкурентів – херсонської «Дніпрянки».

07.10.2017, 10:18

Жіноча збірна Закарпаття з фехтування на рапірах взяла золото Кубку України

Уже другий рік поспіль закарпатська жіноча збірна з фехтування на рапірах завойовує золото Кубку України, який тривав у Львові.

06.10.2017, 19:37

В Ужгороді в оновленому залі розпочали тренування з греко-римської боротьби

На Закарпатті греко-римська боротьба має багаторічну історію та є одним із найуспішніших видів спорту.

06.10.2017, 13:54

Максим Офіцинський: Націлююся на медаль чемпіонату світу

тижня в Луцьку завершився чемпіонат України з класичного пауерліфтингу в усіх вікових групах. Блискуче на змаганнях серед студентів виступив ужгородець – студент 4-го курсу економічного факультету УжНУ Максим Офіцинський, який вперше став чемпіоном України в ваговій категорії до 83 кг.

05.10.2017, 14:58

Поговоримо про останні матчі футбольної першості Закарпаття...

У програмі "Час Футболу" на телеканалі "Тиса-1" проаналізували матчі останнього туру Чемпіонату Закарпаття серед команд вищої та першої ліг, говорили про кубок Берегівщини з футболу та реконструкцію ужгородського стадіону "Автомобіліст".

05.10.2017, 11:18

Ужгородська міськрада про виплати грошової винагороди спортсменам-призерам

Прохання до спортивних клубів, федерацій, організацій Ужгорода!

05.10.2017, 10:03

Битва закарпатських титанів завершується нічиєю!

Перенесений поєдинок 14-го туру чемпіонату області вищої ліги між ФК «Середнє» та «Минай», який відбувся 4 жовтня, став "родзинкою" для вболівальників.

05.10.2017, 09:14

Поліцейські Закарпаття провели спільний футбольний поєдинок разом з донецькими колегами

Збірні команди Головних управлінь Національної поліції Донецької та Закарпатської областей 3 жовтня зустрілися у футбольному поєдинку в м. Бахмут Донецької області (колишній Артемівськ). Спортивним святом відзначили третю річницю співпраці правоохоронців Донеччини та Закарпаття.

04.10.2017, 09:15

В Ужгороді змагались держслужбовці зі всієї України

Три дні на спортивних майданчиках ужгородського спорткомплексу «Юність» проходили змагання з п’яти видів спорту в залік всеукраїнської Спартакіади держслужбовців України.

03.10.2017, 16:46

Закарпатець Іван Ковбаснюк покращує свої рейтингові позиції

Нещодавні успішні старти в чілійських Андах в Кубку Південної Америки нашого гірськолижника Івана Ковбаснюка значно покращили його рейтингові позиції в світі.

03.10.2017, 16:27