Аліна Рапинець здобула бронзову нагороду сателіта у жіночій рапірі в Анталії (Туреччина).

14.12.2016, 19:52

Футзальна ліга Ужгорода запрошує команди до участі

Футзал, не зважаючи на деякі відмінності, є складовою великого футболу, а федерація футзалу – колективним членом федерацій міст, районів, області, країни.

13.12.2016, 18:40

Закарпатські юні дзюдоїсти з медалями повернулися із загальноукраїнського турніру

Вихідні минулого тижня стали були насиченими ?для представників Ужгородської районної федерації дзюдо, які взяли участь у всеукраїнському турнірі з дзюдо серед юнаків різної вікової категорії.

13.12.2016, 14:31

Кубок святого Михайла зібрав найсильніших шахістів краю

Днями керівники Мукачівського шахового клубу ініціювали і втілили в життя цікавий турнір – Кубок святого Михайла, який одразу припав до душі закарпатським любителям давньої гри.

13.12.2016, 11:26

Ужгородські таеквондисти гідно представили місто на змаганнях у Києві

10-11 грудня в м.Києві відбувся міжнародний турнір з таеквон-до «Kyiv Open Fight Challenge 2016», в якому взяли участь понад 300 спортсменів з 11 областей України, а також спортсмени з Білорусі.

12.12.2016, 17:10

Підростаюче покоління юних гандболістів СДЮСШОР виграє у чемпіонаті "Стрімкий м'яч"

11  грудня 2016 року в ужгородському спорткомплексі  «Юність» відбулися змагання чемпіонату області з гандболу на призи клубу «Стрімкий м’яч» серед юнаків 2004-2005 р.н.

12.12.2016, 13:40

Хокейний сезон на Закарпатті відкрито! Маємо перші результати

Днями, 10-11 грудня, відбулося відкриття VI хокейного сезону Закарпаття

11.12.2016, 17:28

Закарпатські поліцейські - срібні призери турніру з футзалу на Кубок Міністра МВС

У спорткомплексі «Юність» в м.Ужгороді відбулися змагання з футзалу на Кубок Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. Команда закарпатської поліції зайняла друге місце, поступившись колегам з УДСНС

10.12.2016, 14:56

Юні закарпатські футболісти зустрілися на спарингу в Угорщині

У період зимової перерви команди ДЮСШ міста Берегова та «Зінедін» Ужгород (2006 р.н.) провели ряд товариських матчів в угорському с. Торпо.

10.12.2016, 14:43

Закарпатський "Рятівник" виборов путівку на турнір з футзалу на Кубок Міністра МВС України

9 грудня футбольна команда оперативно-рятувальної служби Закарпатської області «Рятівник» взяла участь у обласному етапі турніра з футзалу "Кубок Міністра внутрішніх справ України — 2016". Змагання проходили у спорткомплексі "Юність" в Ужгороді.

10.12.2016, 13:45

Ужгородські «Карпати» за підсумками нервового матчу наздоганяють лідера Суперліги

Сьогодні ужгородські «Карпати» в другому матчі 6-го туру жіночої Суперліги чемпіонату України з гандболу знову перемогли тернопільський «Економуніверситет».

09.12.2016, 21:15

Юнакам «Мункача» вручили срібні нагороди

Сьогодні в будинку футболу відбулася церемонія нагородження юнацького складу ФК «Мункач», який у чемпіонаті краю посів друге місце.

09.12.2016, 20:49

«Карпати» впевнено перемагають тернопільських студентів

Напередодні ужгородські Карпати у першому матчі 6-го туру в рідних стінах здолали тернопільських студенток із «Економуніверситету» -37:21 (перший тайм 18:10).

09.12.2016, 08:55

Закарпатських особливих спортсменів відзначили грошовими відзнаками та призами

«Ведіть себе так, щоб власні вчинки вас надихали і надихали». Ці слова Ніка Вуйчича тільки підтверджують закарпатські спортсмени-інваліди, кращих із яких сьогодні, 7 грудня, нагородили в ужгородському спорткомплексі «Юність» із нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю.

07.12.2016, 20:19

Закарпатські силачі вибороли шість медалей на Кубку України з пауерліфтингу

Шестеро закарпатських пауерліфтерів стали медалістами Кубку України з пауерліфтингу

07.12.2016, 10:06

Ужгородська міська рада виплатить спортсменам премії. Зголошуйтесь!

Відділ спорту, сім’ї та молоді управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради звертається до спортивних клубів, федерацій, організацій Ужгорода з проханням подати протоколи змагань та клопотання щодо виплати грошової винагороди спортсменам, які посіли призові місця на змаганнях не нижче чемпіонату та Кубку України.

06.12.2016, 18:39

Юні закарпатські фехтувальники привезли з етапу Кубка світу бронзові нагороди

Двоє закарпатських фехтувальників – Артем Матевосов та Дарина Варфоломеєва - у складі юніорської збірної України  з фехтування на шпагах у командних змаганнях (міксі – двоє дівчат та двоє хлопців) здобули бронзові нагороди етапу Кубка світу, який 4 грудня відбувся в словацькій Братиславі.

06.12.2016, 16:48

Студенти УжНУ приїхали додому з медальними здобутками

Команда студентів УжНУ, котрі тренуються у секції атлетизму кафедри фізичного виховання УжНУ, повернулась в Ужгород з Коломиї, де проходили змагання за кубок України з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок і чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед студентів ВНЗ з вагомими здобутками.

05.12.2016, 17:57

Перед тернопільськими студентами «Карпати» успішно поспарингувалися зі словацьким «Бемако»

3 грудня, в суботу в рамках підготовки до 6-го туру чемпіонату України з гандболу в жіночій Суперлізі наші «Карпати» зустрілися в товариському поєдинку з пряшівським «Бемако».

05.12.2016, 17:47

Закарпатці з особливими потребами змагатимуться у спорті

У середу, 7 грудня, у м.Ужгород відбудуться спортивні змагання серед дітей та дорослих з вадами зору, слуху та мови, розумовими вадами, ураженнями опорно-рухового апарату, приурочені до Всесвітнього Дня інвалідів.

05.12.2016, 16:09