Спорт

Визначилися півфіналісти Закарпатської Ліги Чемпіонів

У неділю, 13 листопада в матчах 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів Закарпаття стали відомі півфіналісти цих змагань.

14.11.2016, 20:52

ДЮФЛУ: З надіями на весну

Після завершального 11-го туру ДЮФЛУ в вищій лізі першої частини чемпіонату сезону 2016-2017 мукачівський «Мункач» йде на відпочинок в якості аутсайдера, а ужгородський СДЮСШОР забронював собі сьому сходинку.

14.11.2016, 18:40

«Мункач» йде в відпустку на мінорній ноті

Другий тур поспіль команди «Мункача» в чемпіонаті ДЮФЛУ вищої ліги не можуть здобути бодай один заліковий бал.

14.11.2016, 09:40

«Севлюш» виборює Суперкубок

Незважаючи на пронизливий холодний вітер, на стадіоні в Сваляві зібралося біля 500 вболівальників, які хотіли побачити гру найсильніших команд краю.

14.11.2016, 08:03

У фіналі Суперкубку Закарпаття з футболу виноградівський ФК "Севлюш" переміг ФК "Ужгород"

"Севлюш" переміг "Ужгород" і виграв Суперкубок Закарпаття

13.11.2016, 17:24

Мукачівські ветерани – чемпіони Закарпаття

Фінальна зустріч чемпіонату Закарпаття серед ветеранів старших 40 років між командами Виноградівського району та мукачівськими «Карпатами» проходила на стадіоні в Іршаві.

12.11.2016, 14:10

Матч за Суперкубок відсудить Ярослав Козик

Стало відомо арбітра, який проводитиме матч за Суперкубок Закарпаття між чинним чемпіоном «Ужгородом» та срібним призером – виноградівським «Севлюшем».

10.11.2016, 09:04

Завтра буде відомий чемпіон серед ветеранів

Обласні змагання серед ветеранів 40 років і старші добігають свого кінця.

10.11.2016, 08:20

Найкращий велосипедист України у рейтингу МТВ - наш земляк!

Протягом двох тижнів у селі Пилипець тривав відновлювально-оздоровчий навчально-тренувальний збір для велосипедистів-МТБ Закарпатської обласної організації ФСТ „Спартак”, що представляють збірну команду області та країни, під керівництвом Заслуженого тренера України з велоспорту Мельніка В.М.

08.11.2016, 17:40

Дві найкращі футбольні команди Закарпаття зустрінуться на вихідних

«Ужгород» та «Севлюш» поборються за ще один трофей

08.11.2016, 16:39

У Словаччині нагороджували стронгменів: закарпатці - перші!

Закарпатські силачі серед переможців «Центральноєвропейського кубка»

07.11.2016, 17:40

Відомі пари чверть фіналістів Закарпатської Ліги Чемпіонів

Після проведення першого групового етапу закарпатської Ліги Чемпіонів наступної неділі (13 листопада) стартує другий етап ЛЧ у якому візьмуть участь команди, які посіли перші та другі місця в своїх групах.

07.11.2016, 10:30

У ДЮФЛУ «Мункач» без очок, а СДЮСШОР перемагає й грає внічию

5 листопада юні футболісти Закарпаття зіграли матчі 10 та 12 турів Дитячо-юнацької футбольної ліги України.

07.11.2016, 09:13

У Мукачеві проходили змагання із велоспорту

Цими вихідними в Мукачеві, на набережній поблизу парка "Перемога" відбулась дитяча першість з велоспорту (moutain bike) КО ДЮСШ "Спартак".

07.11.2016, 08:30

Гарна спортивна новина на добрий ранок: наші гадболістки попереду!

«Карпати» вдруге перемагають «Університет-Дніпрянку»

06.11.2016, 10:05

«Ужгород» переможним  матчем зі «Спартакусом» виборює чемпіонство

Матч в Ужгороді між міськими командами вирішував, чи стане «Ужгород» чемпіоном.

05.11.2016, 21:39

Футбольний клуб "Ужгород" вдруге поспіль стає чемпіоном Закарпаття!

Інтрига у боротьбі за чемпіонство тривала до останнього матчу.

05.11.2016, 15:52

Останній бій – найважчий

Інтрига в боротьбі за чемпіонство тримає в тонусі вболівальників та й команд-конкурентів до останнього туру. «Ужгород» у рідних стінах прийматиме також місцевий «Спартакус».

05.11.2016, 11:16

«Карпати» перемагають конкурента

У першому матчі 5-го туру ужгородські «Карпати» виборюють перемогу в захоплюючому протистоянні з херсонською «Університет-Дніпрянкою».

05.11.2016, 10:24

Булави, м’ячі та розмаїття камінців: скільки коштує бути гімнасткою

Художня гімнастика завжди захоплювала своєю видовищністю, а гімнастки – грацією та гнучкістю. Вони вправно володіють не лише своїм тілом, але і п’ятьма предметами, з якими виступають. І коштують ці предмети не дешево.

04.11.2016, 17:34