Корисні новини

Напередодні Великого Посту – кращі рецепти млинців

Для православних цього року Масляна – тиждень перед Великим постом триватиме із 7 до 13 березня. Які млинці краще приготувати – поради від шеф-кухаря Валентини Савіної та кулінара Олександра Пашука.

04.03.2016, 20:05

Про особливості ужгородських віртуальних "купи-продай"

Важка економічна ситуація з одного боку і наближення весни з іншого мушують закарпатців усе активніше перебазовувати свої погляди на ринок вживаних речей. Доки одні відкладають зароблене на новий одяг чи побутову техніку, інші купують вживане значно дешевше, навіть не виходячи з дому. І що найважливіше, залишаючись біля монітору, речі можна не тільки купити, але й продати, збагативши сімейний бюджет. Як – читайте далі.

03.03.2016, 20:11

Як закарпатцям зекономити на КАСКО

Ціна поліса КАСКО залежить від моделі та марки автомобіля, водійського стажу та ще кількох чинників, але найбільше на вартість впливає франшиза.

03.03.2016, 16:57

Богдан Андріїв прокоментував про що йшлося на сьогоднішній сесії Ужгородської міськради (відео)

Цієї п’ятниці відбулася п’яте пленарне засідання 20-ї сесії Ужгородської міськради VІ скликання.

16.03.2014, 19:19

Ексклюзивний відеокоментар начальника Чопської митниці про вчорашні тортури активістів, шантаж, залякування та застосування зброї (Відео)

Ужгород.net отримав ексклюзивний коментар начальника Чопської митниці Сергія Харченка, який розповів про вчорашнє затримання, допит із застосуванням зброї, пригрози фізичної розправи його та сім’ї у разі відмови переповісти заздалегідь підготовлений текст про корупцію на митниці.

14.03.2014, 10:41

Хто насправді керівник «Правого сектору» на Закарпатті? (Відео)

Сьогодні в ЗМІ багато негативної інформації щодо радикальних дій активістів «Правого сектору» Закарпаття, яких навіть називають бандитами або засланцями із Галичини. Ужгород.net персонально познайомився із лідером закарпатського «Правого сектору» і взяв ексклюзивне інтерв’ю.

14.03.2014, 10:40

Останні новини