10:00, 06 червня 2018р.

"Форум сім’ї"

• 10:00, 6 червня

• Ужгород, ПАДІЮН (Студентська набережна, 8)

"Поточні виклики та загрози для української сім’ї змушують до активних дій. Окрім катастрофічної статистики розлучень існує цілий ряд інших загроз, які спонукають громадськість, просімейні організації, релігійну та наукову спільноту, урядовців, управлінців, які переживають за майбутнє української сім’ї, консолідувати зусилля аби захистити українську родину.

Мета Форуму – привернути увагу до проблем сім’ї та дітей в Україні, консолідація зусиль представників органів влади і громадськості для захисту цінностей української сім’ї та формування державної сімейної політики заснованої на українських традиційних цінностях", – вказують організатори заходу.

До участі у Форумі запрошено урядовці, парламентарі, науковці, журналісти, освітяни, представники громадськості, місцевого самоврядування, Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з усіх районів та громад Закарпаття.

В рамках Форуму відбуватимуться пленарні засідання та робота по тематичних секціях (освітні програми, потенціал церков у питанні захисту сімейних цінностей, праця в медіапросторі, громадська та політична робота, батьківство). 

На Форумі буде прийнята Резолюція та представлений календарний план просімейних заходів в Закарпатті на 2018 рік, пов'язаний з розвитком інституту сім’ї в Україні.

Початок Форуму о 10.00, реєстрація з 8.00 до 9.50 (є можливість електронної реєстрації - https://goo.gl/zJ8r8V, питання щодо реєстрації - 0669158385 ), закінчення роботи - о 16:30.

В Ужгороді на "Форумі сім’ї" розкажуть про виклики та шляхи зміцнення традиційної української родини

Події за сьогодні