17:00, 23 березня 2019р.

Презентація проекту Юрка Журавля "Знай наших"

Юрка Журавля, лідера гурту «От вінта», усі знають і як відомого художника-карикатуриста. Його стиль не сплутаєш ні з ким іншим: будь це дружній шарж, їдка карикатура чи дитячий пізнавальний мультфільм.  

Юрко Журавель – також популярний відеоблогер. Його youtube-канал «Добродій» існує уже п’ять років і три роки тому був започаткований проект «Знай наших», який у цікавій і доступній формі розповідає про відомі історичні події та відомих (і незаслужено забутих) діячів історії та культури України. Цей проект реалізується у вигляді календарів, листівок і популярних лекцій, які транслюються на каналі. 

В рамках фестивалю «Історія:UA» в Ужгороді Юрко Журавель презентує свій новий проект - мульти-книгу «Знай наших». «Ми познайомимо вас із анімованими персонажами Зиновієм Несторовичем Шухлядком, Марком Шпінгалетом та Русею Вінчестер. Саме ці персонажі стануть гідами для маленьких та дорослих українців у захоплюючій подорожі історією України. Ми розкажемо про роботу над мобільним додатком «Знай наших», який міститиме мультики, майстер-класи, відео-уроки, скрайбінг, аудіокнигу та гру», - говорить автор ідеї Юрко Журавель.

Зустріч відбудеться в Ужгородській обласній бібліотеці у суботу 23 березня о 17.00. в рамках дитячого заходу «Історія для дітей без нафталіну: нові форми нові підходи».

Український інститут національної пам’яті не перший рік тісно співпрацює з творчою спільнотою «Добродій», яку очолює Юрко Журавель. Минулого року до 100-річчя підняття українських прапорів на Чорноморському флоті було запущено короткий анімаційний ролик, який нагадував про цю подію. В основу ролика покладено спогад військового і громадського діяча, старшого лейтенанта військово-морського флоту Української Народної Республіки Святослава Шрамченка, який був присутній при піднятті на Чорноморському флоті українських Державних прапорів. Ролик мав велику популярність у соцмережах.