17:00, 02 березня 2020р.

Презентація другого воркшопу «Втілити спонтанне, уявне» за участі митця Данила Ковача в рамках проєкту «Бібліотека єднає людей»

Проєкт реалізується програмою Tandem Ukraine. Воркшоп триватиме у книгозбірні з 3 по 6 березня.

А 10 березня у читальній залі презентують напрацьовані результати воркшопу.

Створити спільний перформанс, запрошує всіх охочих художник Данило Ковач. Воркшоп має терапевтичний аспект естетично-психологічного досвіду, але водночас культурологічний і просвітницький. 

Мета проекту - втілити уявне за допомогою явного, методом практики оп-артного мистецтва Закарпатського художника-нонконформіста Павла Бедзіра. Автор пропонує зануритися в природу хаосу, що народжується в уяві людини і упорядкувати його . Метод спонтанного малювання що допомагає виразити несвідоме в мистецтві. Малювати з закритими очима і з відкритими руками (з відкритим розумом). Спроба організувати хаос через звільнення емоцій і створення спільного абстрактного образу є основним завданням воркшопу. 

Воркшоп адресований широкому колу людей і має на меті подолати як культурологічні так і ментальні розриви. 

Зустріч з художником і презентація воркшопу відбудеться 2 березня о 17:00 в Закарпатській Обласній Універсальній Науковій Бібліотеці ім.Ф.Потушняка

Данило Ковач закінчив художній коледж імені А. Ерделі в Ужгороді і Львівську національну академію мистецтв. Брав участь у багатьох персональних і групових виставках, переможець міжнародних і українських конкурсів, стипендіат програми Міністра Культури i Національної Спадщини Республіки Польща "Gaude Polonia".

Воркшоп "Втілити спонтанне, уявне " є частиною проекту «Бібліотека єднає людей», що реалізується в рамках програми Tandem Ukraine https://www.tandemforculture.org/programmes/tandem-ukraine/

Організатори проекту «Бібліотека єднає людей»: Платформа міждисциплінарних практик Open Place (Київ, Україна), Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека (Ужгород, Україна), Studio of Young Artists’ Association (Будапешт, Угорщина).

Події за сьогодні