14:00, 10 березня 2020р.

Презентація результатів роботи другої арт-майстерні „Втілити спонтанне, уявне” в рамках проєкту „Бібліотека єднає людей”

Протягом двох днів в обласній книгозбірні панував справжній творчий мистецький хаос. Близько 40 учасників та учасниць дводенного  воркшопу створювали колективне полотно за допомогою техніки оп-арту, а також спробували зобразити свій внутрішній світ та його реакцію на захищені і агресивні простори в українському суспільстві в індивідуальних роботах за методикою заплющених очей. Координували цей процес митець Данило Ковач та співорганізатори проєкту „Бібліотека єднає людей” - член правління ГО „Платформа міждисциплінарних практик Відкритий простір” (м. Київ) Юрій Кручак та завідувачка відділом проєктної та соціокультурної діяльності Закарпатської ОУНБ ім.Ф.Потушняка Євгенія Напуда.

Данило Ковач закінчив художній коледж імені А. Ерделі в Ужгороді і Львівську національну академіюмистецтв. Брав участь у багатьохперсональних і групових виставках, переможець міжнародних і українських конкурсів, стипендіат програми Міністра Культури i Національної Спадщини Республіки Польща "Gaude Polonia".

Події за сьогодні