18:00, 12 березня 2020р.

Women`s Talks: жінки й онкологія

Мало онкохворих, дізнавшись про свій діагноз, можуть спокійно його прийняти. Причина — недостатня кількість інформації про саме захворювання; відсутність належної емоційної підтримки; нерозуміння того, що і як буде далі. Почувши страшний діагноз, людина відчуває страх за своє життя і відчай.  

Наші героїні - жінки, які стикнулися з недугом, однак не дали йому побороти себе. Вони власним прикладом доводять: хвороба – не вирок.

Їм вдалося прийняти себе, прийняти хворобу, боротися з нею і рухатися далі. Дехто з них започаткувала нові проєкти, хтось - почала допомагати іншим жінкам, які теж стикнулися з тією ж проблемою.

Ми поговоримо з чотирма жінками, яким довелося боротися з хворобою. Яким був їхній досвід? Як складно було прийняти те, що відбувалося? Яка підтримка була потрібна?

Ми запрошуємо до екологічного спілкування кожного і кожну, кому саме зараз важливо почути історії людей, які стикнулися з онкологією.

Women`s Talks - це про особистий досвід. Ми говоримо з різними жінками: мамами; переселенками; військовими; феміністками; жінками; які борються з важкими недугами. У кожної з них - різний досвід. Різні спікерки, різні теми, різні проблеми і жінки, яким точно є про що розповісти. Нам важливо говорити про жіночий досвід і робити його видимим.

Наші спікерки:

Євгенія Напуда. Вона працює бібліотекаркою, активно бере участь у громадському житті Ужгорода, організовує купу цікавих проєктів. Женя двічі зазнала хірургічне втручання через онкологію. Після цього бере максимум від життя щодня. Каже, що погодилася на участь для того, щоб, можливо, власним прикладом допомогти комусь у боротьбі з цією недугою.

Ольга Лемко переїхала в Ужгород з Донецька, працює бухгалтеркою. Жінці діагностували рак молочної залози у жовтні минулого року, у січні - прооперували, наразі ж триває курс хіміотерапії.

Тетяна Літус – молода та успішна керамістка з Ужгорода. 4 місяці тому Тані ампутували ногу, а зараз дівчина проходить курс хіміотерапії.

Наталія Шаульська - засновниця громадської організації "Амазонки Закарпаття", яка допомагає жінкам, які стикнулися із раком молочної залози. На Women`s Talks пані Наталія розповість про те, що хворобу можна перебороти, якщо правильно і вчасно розпочати лікування, рак молочної залози – це важкий шлях, але його треба пройти.

Подія організована ужгородським предстаництвом ГО "Інсайт".

Події за сьогодні