10:00, 04 квітня 2018р.

Ужгород. Презентація інфокампанії #ЗнімайРожевіОкуляри

Презентація інформаційної кампанії #ЗнімайРожевіОкуляри

• 10:00, 4 квітня

• Ужгород, конференц-зала Закарпатської ОДА (пл. Народна 4, 2-й поверх)

Кампанія покликана пояснити пацієнтам та лікарям, що знеболення – це право кожного.

Під час заходу розкажуть про ситуацію з доступом до знеболення та озвучать рекомендації щодо вдосконалення системи забезпечення знеболення та надання паліативної допомоги.

Учасники:

Ø  Олена Коваль, консультант по знебелонню Міжнародного фонду «Відродження»

Ø  Людмила Андріїшин, експерт МОЗ Украіни з напрямку «Паліативна допомога», завідувач виїзного/консультативного відділення Івано-Франківського обласного клінічного центру паліативної допомоги.

Ø  Юрій Лазаревич, голова правління БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне»

Ø  Тетяна Козак, головний лікар Ужгородського міського ЦПМСД, голова Ужгородського обласного осередку ГО «Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги»

Ø  Ганна Котенко, керівник проекту «Підвищення ролі громадянського суспільства в забезпеченні прав дітей, які потребують паліативної допомоги».

До участі у заході запрошені представники Ужгородської обласної державної адміністрації, керівництво Департаменту охорони здоров’я Ужгородської ОДА, головні лікарі та керівники соціальних закладів.

Довідка

2013 року в Україні з’явився таблетований морфін, законодавство в сфері обігу сильнодіючих знеболювальних у закладах охорони здоров’я значно лібералізувалось. Проте практичні питання забезпечення адекватного знеболення пацієнтів, як права на доступ до лікарських засобів та гідне завершення життя, на сьогодні не вирішені. Всупереч чинній нормативній базі, знеболюючі препарати призначаються пацієнтам в недостатній кількості або взагалі не призначаються.

Події за сьогодні