18:30, 23 квітня 2018р.

ІІ-й відкритий фестиваль камерного театрального мистецтва «Під цвітом сакури»

У понеділок, 23 квітня, в Ужгороді розпочинається ще один захід у рамках «Сакура фест» – ІІ-й відкритий фестиваль камерного театрального мистецтва «Під цвітом сакури»

На малій, камерній, сцені Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені братів Шерегіїв упродовж 8 днів щовечора о 18.30 будуть вистави різних театрів.

Так, у понеділок Київський академічний театр «Колесо» покаже водевіль-модерн «Пристрасті дому пана Г.-П.» за п’єсою Олени Пчілки (мами Лесі Українки та рідної сестри Михайла Драгоманова – Ольги Косач). Для ужгородців це можливість вперше побачити драматургію Пчілки, яка є авторкою 18 п’єс.

У вівторок, 24 квітня, Волинський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Лесі Українки покаже виставу «Стіна» за п’єсою Юрія Щербака. Це монодрама про інтимні стосунки Тараса Шевченка та княжної Варвари Рєпніної…

У середу, 25 квітня, Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки покаже ліричну історію «Ей, ти – привіт!» за п’єсою Г.Мамліна. Це розповідь про перше кохання, дорослішання і пізнання світу. Цю ж виставу кияни повторять у четвер, 26 квітня, о13.00 у ляльковому театрі.

Також 26 квітня Львівський академічний обласний український музично-драматичний театр ім.Ю.Дрогобича покаже драму "Маргарита й Абульфаз" за романом нещодавньої нобелівської лауреатки С.Алексієвич.

У п’ятницю, 27 квітня, Київський академічний молодий театр – виставу "Фрекен Жулі" за твором А.Стріндберга.

У суботу, 2 квітня, Національний академічний український драматичний театр ім.М.Заньковецької – біографічну виставу про Івана Франка "Картка любові" за твором Р.Горака.

У неділю, 29 квітня, Національний академічний драматичний театр ім.І.Франка з Києва покаже виставу "Увертюра. До побачення" за оповіданням І.Франка "Сойчине крило".

А завершиться фестиваль у понеділок, 30 квітня, виставою – трагікомічним абсурдом акторів Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру "Краще залишайся мертвим" за п'єсою К.Ветлінгера.

Події за сьогодні