"Допритискали" іноземку в громадському транспорті м.Ужгорода до "втрати" гаманця!
До ужгородських патрульних сьогодні на вулиці Загорській звернулася громадянка Туреччини та повідомила, що в рейсовому автобусі дві невідомі особи викрала в неї гаманець чорного кольору, де знаходилося посвідчення водія та кошти близько 25 євро, 5 доларів, 15 лір і 2 гривні.

