Затримання на КПП "Тиса": знайдено "чорну касу"

Останні системно займалися поборами з водіїв мікроавтобусів, які перевозили з Італії в Україну посилки та передачі заробітчан їх близьким в Україну.
Масштаби цих поборів можна уявити хоча б з того факту, що протягом вихідних через даний пункт пропуску проїжджає більше 1 000 мікроавтобусів, які везуть людям допомогу з-за кордону.
Працівники Чопськоїі митниці, а саме з підрозділу по боротьбі з контрабандою, організували системний збір хабарів у вказаних водіїв. Вони створювали штучні перешкоди останнім під час проходження митного та прикордонного контролів, за усунення яких і вимагали гроші.
На разі, за інформацією Закарпаття онлайн з джерел у правоохоронних органах, вказаних осіб затримано працівниками СБУ саме при вимаганні та одержанні чергового хабара у водія мікроавтобуса.
Крім того, у ході проведення невідкладних слідчих дій було виявлено приховану так звану "чорну касу" зміни вказаного митного поста. За інформацією редакції, йдеться про суму в 200 тисяч грн.
До теми
- Від аудиторії — до кордону: студенти УжНУ на практиці вивчали роботу закарпатських митників
- Понад 2,2 кг наркотиків намагалися ввезти в Закарпаття: поліція затримала наркокур’єра з Дніпра
- На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
- Два канали незаконного переправлення осіб через кордон ліквідували оперативники Мукачівського прикордонного загону
- СБУ викрила угорського спецслужбіста, який керував агентурною мережею Будапешта на Закарпатті у 2025 році
- 62-річний житель Івано-Франківщини збирався переправити в Румунію свого 25-річного земляка
- На Закарпатті судитимуть 12 учасників злочинної групи – арештовано майно на майже 20 млн грн
- Комерційнна партія біодобавок на чверть мільйона гривень завозилась в Україну під виглядом особистих речей
- На Закарпатті поліція заблокувала ще три канали переправлення осіб через кордон: затримано чотирьох підозрюваних
- Оперативники Чопського загону ліквідували канал незаконного переправлення осіб через державний кордон
- Упродовж доби на Закарпатті поліція припинила злочинну діяльність двох наркоторговців
- Масштабне виробництво наркотиків на Закарпатті: перед судом постануть дев’ятеро учасників злочинної організації
- Біля кордону зі Словаччиною затримали іноземця
- Через фальшиві документи водій вантажівки втратив на кордоні напівпричіп за 700 тис грн
- Двох переправників затримали на Закарпатті прикордонники разом зі співробітниками поліції та СБУ
- Правоохоронці задокументували факт спроби підкупу військовослужбовця Мукачівського прикордонного загону
- Повний пакет послуг із перевезенням у багажнику: на Ужгородщині поліція викрила двох переправників військовозобов’язаних
- За 7000$ до Румунії: поліція Мукачева затримала підозрюваного у переправленні чоловіків через кордон
- На Закарпатті кіберфахівці СБУ, Нацполіція та прикордонники блокували новий «трансфер» ухилянтів до ЄС
- Закарпатські митники запобігли незаконному експорту соснової лісопродукції до Польщі

До цієї новини немає коментарів