У перших стартах Універсіади в Алмати закарпатські студенти поки без нагород

30 січня українські гірськолижники стартували у змаганнях зі слалому-гіганту.

З п’ятьох українських студентів, які брали участь у цій дисципліні найкраще виступив представник Івано-Франківщини Андрій Марійчин, який став 55-м після двох спроб. Серед закарпатців найкращий результат у Тараса Ковбаснюка – 58-е місце. Ігор Гам фінішував на 60-й позиції, Левко Цібеленко не зміг фінішувати в другій спробі. Ще один закарпатець Іван Ковбаснюк (захищає кольори не закарпатського вишу) не стартував у цій дисципліні.

А переможцем став італійський студент Тенторі Мікеланджело. Срібло та бронзу вибороли росіяни – Євгеній Пясік та Сімон Єфімов.

Вже 6 лютого студенти УжНУ:  Ігор Гам та Тарас Ковбаснюк стартуватимуть у кваліфікаційному відборі в новому для себе виді – фрістайлу скі-кросі.

Як зазначив у коментарі Ігор Гам: «Траси для скі-кроса в відмінному стані, дуже хочу спробувати позмагатися в цьому виді спорту».

Офіційні тренування відбудуться за день до старту – 5 лютого.

Нагадаємо, закарпатські лижники змагаються на 28-ій Зимовій Універсіаді в Алмати