Обласні депутати підтримали проект рішення "Про Антикорупційну програму Закарпатської ОДА на 2017 рік"

Обласні депутати підтримали проект рішення "Про Антикорупційну програму Закарпатської ОДА на 2017 рік"
Сьогодні, 17 травня, у другій половині дня, ще дві профільні депутатські комісії Закарпатської облради вивчали пропоновані питання до порядку денного другого пленарного засідання сьомої сесії.

 

А саме: з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення під головуванням Михайла Софілканича та з питань законності, правопорядку, майна та приватизації, регламенту, де головуючий Віктор Русин.

В обговоренні ключових питань взяв участь голова облради Михайло Рівіс, який вніс ряд ділових пропозицій до проектів рішень, представлених на розгляд керівниками управлінь  ОДА  та обласних  установ.

Активне  обговорення серед членів постійних комісій викликали зміни і доповнення до вже діючих обласних програм, ухвалених рішеннями попередніх сесій, підсумкові звіти  про виконані програми за минулі роки.

На комісії з питань законності, правопорядку, майна та приватизації, регламенту обрали в число представників громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції в містах Ужгороді та Мукачеві  Департаменту патрульної поліції Національної поліції України депутата Михайла Бойчука. Та рекомендували  до порядку денного другого пленарного засідання сьомої сесії додатково ще три питання: «Про порядок часткового відшкодування з обласного бюджету  відсоткових ставок за кредитами, залученими  суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів», «Про затвердження рентної плати за заготівлю другорядних лісових матеріалів, здійснення побічних лісових користувань та використання корисних властивостей лісів області», а  також «Про План заходів з реалізації у 2018-2020 роках Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2020 року.

Підтримали проект рішення «Про Антикорупційну програму Закарпатської обласної державної адміністрації на 2017 рік», але без фінансування заходів з виконання Програми за рахунок коштів місцевих бюджетів. На переконання очільника комісії Віктора Русина, до базових антикорупційних заходів слід залучати фахівців, які і охоче, і професійно навчать посадовців  та проведуть практичні заняття, тренінги, семінари щодо програм антикорупційного спрямування. І зроблять це із знанням справи та букви закону.

Обговорили члени комісій проект рішення про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Закарпатської області на 2017 рік, яке ініціював депутат Петро Добромільський. Та після гарячої дискусії  рекомендували ініціатору проекту рішення та його розробнику виробити до президії спільне рішення.

Вивчили  обласні обранці і внесення змін до інших проектів рішень, а також майнові питання та про надра.

Відтак усі критичні зауваження, висловлені на комісіях з обговорюваних питань після узагальнення, будуть  розглянуті президією обласної  ради.

Джерело: Прес-служба Закарпатської облради

 

17 травня 2017р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*