Безпеку на дорогах Закарпаття контролюватимуть три спецлабораторії Укртрансбезпеки
Про це під час прес-конференції у Закарпатській облдержадміністрації повідомив голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк.
«За кошти Європейського Союзу будуть придбані 78 таких спецлабораторій, з яких мінімум три працюватимуть на Закарпатті. Вартість усіх мобільних комплексів складає 117 мільйонів гривень. Вже добігають кінця тендерні процедури. Отож за кілька місяців технічні засоби будуть введені в експлуатацію», – зазначив Михайло Ноняк.
Спецлабораторії – це мікроавтобуси, облаштовані вагами, які можна буде використовувати на спецмайданчиках, мають відповідне комп?ютерне та програмне забезпечення. Спецлабораторії будуть працювати в онлайн-режимі і фіксуватимуть не лише огляди транспортних засобів, але й роботу співробітників Укртрансбезпеки. За словами Михайла Ноняка, це мінімізує корупційні ризики та підвищить ефективність роботи служб, які забезпечують безпеку на шляхах і транспорті.
Попередньо відомо, що спеціальні лабораторії Укртрансбезпеки облаштують на базі автомобілів Opel або Volkswagen.
До теми
- Новий міст через Тису випробували на міцність 320 тоннами вантажу
- В Ужгородському районі - на повороті на Оріховицю - монтують комплекс автоматичної фіксації порушень ПДР TruCAM
- Під час купівлі будівлі для ЦНАПу на Закарпатті завищили вартість на понад 600 тис. грн
- Чотирьох захисників нагородили відзнакою «Честь і доблесть Закарпаття»
- Незаконне переміщення підакцизних товарів: у закарпатця вилучили авто та цигарки на 300 000 гривень
- Облаштували інфраструктуру, зробили запас дров: на Петросі підготували прихисток для туристів
- В Ужгороді відслужать заупокійну Літургію за народним артистом України Степаном Гігою
- На Закарпатті засуджено вітчима та матір, які систематично ґвалтували малолітню дитину
- Поліцейські Ужгорода встановили підлітків, які розважалися на даху багатоповерхівки: батьків притягнули до відповідальності
- Лісівники Карпатського регіону посилили захист хвойних порід дерев напередодні різдвяно-новорічних свят
- На Закарпатті сертифікати на житло отримали 11 родин – ветеранів та загиблого воїна
- Школярі зі Словаччини щедрували і колядували у міській раді Ужгорода
- Закарпатський народний хор представить своїм шанувальникам «Великий різдвяний концерт»
- «Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
- Велику пожежу ліквідували вогнеборці Тячівщини
- Філія «Карпатський лісовий офіс» ДП "Ліси України" передала для ЗСУ майже 22 тис. кубометрів деревини
- Богдан Андріїв вручив договір дарування на квартиру в Ужгороді поліцейському, який боронив Україну
- Прокурори Закарпаття та Консультативна місія ЄС обговорили протидію організованій і транскордонній злочинності
- Закарпатського поліцейського відзначили орденом «За мужність» III ступеня
- Перекривали дорогу на Рахівщині: поліція повідомила про підозру організаторці акції

До цієї новини немає коментарів