Депутати облради клопочуть про передачу земельних ділянок ДП «Закарпатського вертолітного об’єднання» у спільну власність територіальних громад

Депутати облради клопочуть про передачу земельних ділянок ДП «Закарпатського вертолітного об’єднання» у спільну власність територіальних громад
У ході проведення першого пленарного засідання 9-ої сесії обласні обранці – Василь Дем’янчук, Василь Федурцьо та Валерій Мурга у своєму колективному запиті, адресованому голові Закарпатської облради Михайлу Рівісу, щодо можливості включити у перелік державних підприємств ДП «Закарпатське вертолітне об’єднання», споруди, якого не можуть бути задіяні у виробничому процесі, та земельні ділянки передати у спільну власність територіальних громад міста, селищ, сіл Тячівського району.

 

У документі наголошується: Звертаємося до Вас з проблемним питанням для Тячівського району, а саме щодо можливості включити у перелік державних підприємств, приватизація, або концесія яких можлива після реструктуризації та внесення змін до Законів України «Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації» та «Про приватизацію державного майна» ДП «Закарпатське вертолітне об’єднання». Об’єкти соціальної сфери ДП «Закарпатське вертолітне об’єднання», споруди, які не можуть бути задіяні у виробничому процесі та земельні ділянки передати у спільну власність територіальних громад міста, селищ, сіл Тячівського району. ДП «ЗВВО» вже тривалий час майже не здійснює виробничу діяльність.

Заборгованість підприємства до бюджету становить вже 2917,0  тис.грн та до Пенсійного фонду України 993,157 тис грн. Виробничі площі заводу внаслідок фізичної руйнації та інших чинників значно скоротилися – із 36 до 7,3 тис кв м, залишки обладнання є морально та фізично застарілі, що унеможливлює відновлення подальшого профільного виробництва та виготовлення конкурентоспроможної продукції.

Слід зауважити, що в поточному році за рахунок авансових платежів і частково залучених інвестиційних коштів, підприємство погасило заборгованість із виплати заробітної плати та розпочало налагодження випуску нових видів продукції. Однак на фінансово-господарську діяльність підприємства негативно впливає наявність активів (земельні ділянками та споруди), які не задіяні у виробничому процесі, зокрема що знаходяться за межами основної одиниці, оскільки на утримання даних активів витрачаються значю кошти – плата за землю, заробітна плата працівників тощо», – йдеться у колективному депутатському запиті.

Прес-служба Закарпатської облради

 

06 грудня 2017р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*