1 млн грн з обласного бюджету витратять на полігони з утилізації сміття та 241 млн грн – на утримання доріг Закарпаття

1 млн грн з обласного бюджету витратять на полігони з утилізації сміття та 241 млн грн – на утримання доріг Закарпаття
На розгляд обласних обранців підготовлено проект рішення «Про обласний бюджет на 2018 рік», який схвалюватиметься депутатським корпусом під час другого пленарного засідання 9-ої сесії, що відбудеться цього четверга, 21 грудня п.р.

 

У пояснювальній записці, автором якої є департамент фінансів ОДА, вказані прогнози показників обласного бюджету за основними видами доходів та видатків на 2018 рік; основні показники економічного і соціального розвитку області;  обсяги ресурсу загального та спеціального фондів; обсяг надходжень до загального фонду; видатки  обласного  бюджету тощо. Також мова йде про видатки на утримання автодоріг, розвитку дорожньої інфраструктури, створення екологічно безпечних полігонів з утилізації ТПВ та відшкодування частин відсоткової ставки за кредитами, отриманими населенням на заходи з енергозбереження.

Тож, департаменту інфраструктури, розвитку і утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та житлово-комунального господарства Закарпатської ОДА передбачено 245 718,8 тис.грн. (по загальному фонду 5 250,0 тис.грн. та по  спеціальному 240 468,8 тис.грн.), з яких:

1 000,0 на виконання Програми поводження з твердими побутовими відходами у Закарпатській області на 2016-2020 роки для створення екологічно безпечних полігонів з утилізації ТПВ, облаштування полігонів та сміттєзвалищ відповідно до норм законодавства, впровадження нових технологій по роздільному  збору, вторинній переробці, захороненні залишків на екологічно безпечних полігонах;

1 000,0 тис.грн на виконання Програми енергоефективності та енергозбереження  Закарпатської області на 2016-2020 роки  для відшкодування частин відсоткової ставки за кредитами, отриманими населенням на заходи з енергозбереження;

2 000,0 тис.грн. на виконання Програми підвищення ефективності функціонування ЗОКП „Міжнародний аеропорт „Ужгород” на  2017-2020 роки;

241 718,8 тис.грн. на бюджетну програму „Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури?, у тому числі:

- 1 250 тис.грн. по загальному фонду для утримання та розвитку автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевих бюджетів; 

- 240 468,0 тис. грн. по спеціальному фонду для утримання та розвитку автомобільних доріг загального користування та дорожньої інфраструктури за рахунок субвенції з державного бюджету.

Прес-служба Закарпатської облради

 

19 грудня 2017р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*