Сноубордисти Срібної Землі досягають хороших результатів на міжнародних змаганнях

Наші сноубордисти якісно вступають на етапі кубка світу та юніорських міжнародних змаганнях

5-6 січня  в австрійському Лакенгофі відбувся етап Кубка світу з паралельного слалому –гіганту. Участь у цих змаганнях взяла й ужгородка Аннамарі Данча-Чундак. Аннамарі посіла 28-у сходинку серед 50 учасниць світового кубка. Переможницею стала Естер Ледецька з Чехії.

Добилися якісних результатів і наші молоді сноубордисти, які змагалися на юніорських рейтингових міжнародних змаганнях  у Чехії на відомому гірськолижному курорті Пец- под-Снежков.  Серед дівчат вихованка ужгородського наставника  Яна Чернея  Даніела Сарамака стала 9-ю серед спортсменок 2001 р.н.,  Дана дійшла до стадії 1/8 фіналу. Серед чоловіків до 1/4 фіналу пробився Василь Куклишин і в підсумку посів 8-у сходинку, ще один закарпатець Євгеній Гулій став п’ятим. Найкращий час продемонстрував словенський сноубордист Кирт Івкович.

Після цих стартів закарпатські сноубордисти відправляться до Німечинни, де відбудеться відкритий юніорський чемпіонат країни з паралельного сноубордингу в дисципліні слалом-гігант.