Історія рятувальниці, що стоїть на сторожі радіаційного та хімічного захисту Закарпатської області

Історія рятувальниці, що стоїть на сторожі радіаційного та хімічного захисту Закарпатської області
Сьогодні впровадження принципу гендерної рівності в Службі порятунку є одним з пріоритетів ДСНС. Адже імплементація Резолюції Ради безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека» - це не лише про жінок, а й про прозоре суспільство та рівні можливості для кожного. Уже традиційно ми знайомимо українців із прекрасною половиною рятувальної служби. І сьогодні наша розповідь про Світлану Брилу - рятувальницю, яка стоїть на сторожі радіаційного та хімічного захисту Закарпатської області.

 

Санітарний інструктор-дезінфектор відділення спецобробки радіаційно-хімічного захисту Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Закарпатській області Світлана Брила вже 12 років, як вирішила присвятити себе рятувальній службі. Відтоді ця тендітна жінка не боїться брати на себе також і величезну відповідальність за здоров'я, або ж навіть і життя інших людей. І за цей час вона ніколи не пожалкувала про власний вибір.

Найчастіше жінка має справу із демеркуризацією приміщень від ртуті, спричинену розбиванням побутових термометрів. Також разом з колегами рятувальниця проводить й радіаційно-технічні розвідки на можливе виявлення небезпечних речовин та сполук.

Сьогодні Світлана мати трьох чудових дітей: середньому Павлові 10 років, а наймолодшій донечці Ганні лише чотири. Діти завжди з гордістю розповідають ким працює мама. А чоловік всіляко підтримує свою другу половинку й з розумінням ставиться до можливих "несподіванок". Приміром, якось всією родиною йшли до родичів на весілля, вже й таксі встигли викликати. Аж тут Світлані повідомили, що треба негайно прибути на демеркуризацію приміщення квартири від ртуті. "Нічого особливого в цьому нема, адже коли вдягала на себе погони рятувальної служби, то не тільки я, а й вся моя родина були готові до подібних випадків", - каже жінка. 

До Світлани колеги частенько звертаються за допомогою, вважаючи її не лише справжнім професіоналом рятувальної справи, а й душею колективу. Вміє знайти  потрібне слово й для тих, у кого сталася біда. Особливої підтримки під час проведення демеркуризації помешкань від шкідливих речовин потребують родини з дітьми, і тут спілкування з чарівною рятувальницею слугує своєрідним лакмусовим папірцем довіри до Служби "101".

Загалом, приклад закарпатської рятувальниці вкотре підтверджує, що Служба порятунку має два обличчя, і на рівні з чоловіками жінки також професійно виконують почесну місію — захищають українців та країну від надзвичайних ситуацій.

У ДСНС України у Закарпатській області

 

13 січня 2018р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів