Закарпатці на чемпіонаті України з гірськолижного спорту – з медалями

З 18 по 23 січня на найбільшому гірськолижному курорті країни в «Буковелі» (Івано-Франківська область) відбувся чемпіонат України з гірськолижного спорту. Першими на старт вийшли юнаки та дівчата 2004-06 років народження.

Серед дівчат у складі закарпатської команди в цій віковій групі найкраще виступила вихованка ужгородської школи вищої спортивної майстерності Анастасія Мацола, яка стала бронзовою призеркою чемпіонату. До чільної дванадцяти (саме спортсмени, які посідають місця з 1по 12-те здобувають певні залікові бали ) також потрапила ужгородка Олександра Кирилюк.

У хлопців-закарпатців найкращий результат – шосте місце показав Роман Цібеленко (СДЮШОР Ясіня), слідом за ним фінішував Йосип Айб, який поступився Роману всього сімома секундами. Дев’яту сходинку посів ще один гірськолижник з Ясіня Дмитро Шип’юк.

Найвищий результат у змаганнях юнаків та дівчат 2002-2003 років народження показав Максим Дячук (СДЮШОР Ясіня).

Змагання серед юніорів проходили в двох дисциплінах – слаломі-гіганті таслаломі. У слаломі-гіганті найкращий час – шосте місце у складі закарпатців серед юніорів показав Ріхард Тракслер (ШВСМ Ужгород)

Уже в слаломі результати наших спортсменів були значно кращими. Бронзову нагороду виборов Іван Кравчук (обласний центр олімпійської підготовки), п’ятим став Ріхард Тракслер. Шести секунд забракло ясінянці Віталію Айбу, щоб зачепитися за 12-у сходинку.

Завершували чемпіонат дорослі гірськолижники. Серед жінок у слаломі представниця Закарпаття Анастасія Горбунова (ЦОП) стала срібною призеркою чемпіонату. Світлана Поп’юк (ШВСМ Ужгород) завершила спуск шостою, ще одна ужгородка Анастасія Купріянчук стала сьомою, а Емілія Фріндт – восьмою.

У чоловіків в цій дисципліні ужгородець Крістіан Мінай фінішував п’ятим, Іван Кравчук став дев’ятим.

У слаломі-гіганті серед жінок Анастасія Горбунова стала п’ятою, Емілія Фріндт показала десятий час, Світлана Поп’юк – одинадцятою.

У змаганнях чоловіків з 9 закарпатців, які стартували, п’ятеро потрапили до чільної дванадцяти кращих гірськолижників. Наш майбутній олімпієць Іван Ковбаснюк (ЦОП) став срібним призером, Левко Цібеленко (Цоп) посів четверту сходинку, РіхардТракслкер фінішував з шостим часом, ще один ужгородець Ігор Гам став дев’яим, а Тарас Ковбаснюк (ЦОП) показав одинадцятий час.