Новий прем’єрний футбольний дитячий турнір Закарпаття вийшов вкрай вдалим

У суботу, 16 червня, на майданчиках із штучним покриттям спорткомплексу “Зінедін” відбувся прем’єрний дитячий турнір “Varosh Cup” серед гравців 2009 року народження. Це був перший з-поміж багатьох, які плануються надалі, турнірів, які провела молода і дуже амбітна організація “Soccer-org”.

На цей турнір було заявлено 9 учасників, які були поділені на три групи. Кращі команди з усіх груп далі боролися за призові місця, другі у групах – за 4-6 місця, треті у групах – за 7-9 місця. З самого ранку розпочались поєдинки у всіх групах.

У першій групі Зінедін по черзі переміг Олімп та Броньку і пройшов у тріо кращих. У другій групі дві впевнені перемоги здобув Пегас, а в боротьбі за другу позицію СДЮСШОР здолав хустський Нарцис. В останній групі Мункач захопив лідерство, а Зінедін 2010 досить несподівано переміг ДЮСШ-1 Ужгород і став другим.

У матчах за 7-9 місця ДЮФК Бронька за додатковими показниками обійшла ДЮСШ-1 Ужгород, Нарцис Хуст став дев’ятим. У групі за 4-6 місця не було рівних ужгородському СДЮСШОР, за ним розташувався Олімп Ужгород, а Зінедін 2010 став шостим.

У групі сильніших долю золота визначали фіналісти останнього турніру “Дитячі мрії” у цій категорії Зінедін та Пегас. І знову сильнішими виявилися вихованці Андрія Ізая, які і завоювали кубок переможця і золоті нагороди. Пегас Ужгород із сріблом, а команда Руслана Гогерчака везе у Мукачево бронзу.

На церемонії нагородження всіх учасників та гостей турніру привітали президент ДЮШФ Зінедін Олександр Роман та організатори турніру Микола Гібалюк та Євген Бібіков. Далі були вручені призи кращим в окремих номінаціях: кращим голкіпером, який найменше пропустив, став воротар Зінедіну Максим Машкаринець, кращим бомбардиром став нападник СДЮСШОР Ужгород Василь Рошкович (10 голів), кращим гравцем було визнано гравця Пегас Ужгород Аліка Аділова.

І на завершення бронзовими медалями і кубком нагородили мукачівців. Срібло і кубок отримали ужгородський Пегас. Золоті нагороди і кубок було вручено зінедінівцям. Ну, і звісно, фотосесія із футбольними трофеями.

Щоб бути у курсі наступних турнірів, які відбудуться уже зовсім скоро, підписуйтесь на сторінку організації “Soccer-org” у фейсбук. Свої побажання чи запитання до організаторів залишайте у коментарях.