Рейтингові списки вступників до УжНУ на основі результатів ЗНО оприлюднять вже завтра

Рейтингові списки вступників до УжНУ на основі результатів ЗНО оприлюднять вже завтра
1 серпня буде оприлюднено рейтингові списки вступників, які вступають на основі результатів ЗНО, творчих конкурсів та вступних іспитів (у тому числі за квотою-1), надано рекомендації до зарахування за державним замовленням та оприлюднено списки рекомендованих з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за державним замовленням.

 

Списки вступників, рекомендованих до зарахування за державним замовленням за кожною конкурсною пропозицією, отримуються Приймальною комісією за даними Єдиної бази, перевіряються на предмет достовірності поданих вступниками відомостей та дотримання передбачених Правилами прийому та Умовами прийому вимог щодо формування списків, у тому числі вимог матеріалів для розробки технічного завдання до алгоритму адресного розміщення державного та регіонального замовлення в 2018 році, наведених у додатку 6 до Умов прийому, та затверджуються рішенням Приймальної комісії і оприлюднюються шляхом розміщення на інформаційних стендах Приймальної комісії та офіційному веб-сайті.

Особи, які подали заяви в паперовій або в електронній формі та беруть участь у конкурсному відборі на місця державного замовлення, після прийняття Приймальною комісією рішення про рекомендування до зарахування, зобов’язані виконати вимоги для зарахування на місця державного замовлення:

- подати особисто оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додатка до нього, сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання та/або інших документів, передбачених Правилами прийому, до Приймальної (відбіркової) комісії. Подані оригінали документів зберігаються у ДВНЗ “УжНУ” протягом усього періоду навчання. Вступник, у якого після подання заяви, але до виконання вимог для зарахування, змінилось прізвище, ім’я, по батькові, додатково особисто пред’являє Приймальній (відбірковій) комісії свідоцтво про державну реєстрацію акта цивільного стану щодо відповідної зміни та виданого на його підставі документа, що посвідчує особу, відомості про які вносяться до Єдиної бази;

- особи, які подали заяви в електронній формі, крім того, зобов’язані підписати власну заяву, роздруковану Приймальною комісією, та подати копію документа, що посвідчує особу та чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.

Особи, які отримали рекомендацію на місця державного замовлення і в установлені строки, визначені у розділі V Правил прийому (до 18.00 години 06 серпня), не виконали вимог для зарахування на місця державного замовлення (крім випадків, визначених у розділі ХІІІ Правил прийому), втрачають право в поточному році на зарахування (переведення) на навчання за державним замовленням.

Приймальна комісія УжНУ

 

31 липня 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*