19-річний закарпатець один раз так ударив 27-річного краянина по голові, що той потрапив до реанімації

...До поліцейських Рахівського відділення поліції надійшло повідомлення від медиків районної лікарні про те, що до реанімаційного відділення з важкими травмами голови доставили 27-річного мешканця с.Кобилецька Поляна.
Правоохоронці з’ясували, що до побиття чоловіка причетний 19-річний односелець потерпілого. За попередніми даними, напередодні між чоловіками неподалік сільського магазину виник конфлікт, у ході якого фігурант справи наніс удар рукою по голові потерпілого. В результаті чоловік знепритомнів, а коли прийшов до тями, товариші його відвели додому. Після погіршення самопочуття, чоловік звернувся за допомогою до медиків. Лікарі діагностували у хворого важкі травми голови, наразі він перебуває у реанімаційному відділенні районної лікарні Рахова.
Відомості про дану подію слідчі внесли до ЄРДР, попередня правова кваліфікація злочину – ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України, тобто умисне тяжке тілесне ушкодження. Слідство у справі триває. Вирішується питання щодо повідомлення фігуранту справи підозри у скоєному та обрання йому міри запобіжного заходу.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- У Мукачеві поліція затримала озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
- Торт "Ужгородський замок" - презентували ще одну солодку родзику міста над Ужем
- В Ужгородському районі - на повороті на Оріховицю - монтують комплекс автоматичної фіксації порушень ПДР TruCAM
- Облаштували інфраструктуру, зробили запас дров: на Петросі підготували прихисток для туристів
- Поліцейські Ужгорода встановили підлітків, які розважалися на даху багатоповерхівки: батьків притягнули до відповідальності
- Закарпатського поліцейського відзначили орденом «За мужність» III ступеня
- Перекривали дорогу на Рахівщині: поліція повідомила про підозру організаторці акції
- На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь – поліція затримала грабіжників
- В Ужгороді поліцейські затримали іноземця, який пограбував працівницю візового центру
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 12 водіїв, які залишили місце ДТП
- Повідомив про «бомбу» у рюкзаку: поліція Берегівщини затримала зловмисника за неправдиве інформування про загрозу
- Керував у стані сп'яніння: мукачівські патрульні притягнули до відповідальності порушника
- У поліції Закарпаття нагородили переможців творчого конкурсу «16 днів — 16 кроків до світу без насильства»
- Поліція Іршави затримала зловмисника, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП
- 8 000$ за трансфер річкою до Румунії: на Закарпатті правоохоронці затримали двох причетних до переправлення
- Поліція Закарпаття звертає увагу батьків на небезпечні розваги підлітків
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП за участі нетверезого водія у Тячеві
- Завдяки пильності громадян в Ужгороді затримано «закладчицю» - поліція
- Поліція Закарпаття розслідує ДТП за участі неповнолітніх: в аварії загинула 15-річна дівчина
- Безпека понад усе: патрульні проводять уроки для ужгородських школярів про вибухонебезпечні предмети

До цієї новини немає коментарів