Митники Закарпаття за 7 місяців оформили 96766 митних декларацій

Митники Закарпаття за 7 місяців оформили 96766 митних декларацій
Завдяки вигідному розташуванню і наявності у зоні діяльності Закарпатської митниці ДФС розгалуженої транспортної мережі, прикордонної інфраструктури та потужного транспортного вузла, інспекторами митниці протягом семи місяців 2018 року оформлено 96766 митних декларацій.

 

За словами фахівців відомства, протягом січня-липня 2018 року в області зріс зовнішньоторговельний обіг на 29,4% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Найбільшим торгівельним партнером впродовж цього періоду зафіксована Угорщина. Саме з цією країною через пункти пропуску митниці здійснено експортно-імпортних операцій на суму 32 млрд 713 млн грн. Відтак на другому місці – Німеччина, сума операцій з якою становить 4 млрд 333 млн грн, на третьому місці – Австрія із сумою операцій понад 3 млрд 717 млн грн.

Зауважимо, що з початку року в основі товарної структури статистичного експорту-імпорту найбільше на Закарпатській митниці оформлялись:

– експорт: проводи iзольованi, кабелi та iншi iзольованi електричнi провiдники; кабелi волоконно-оптичнi, електронагрiвальнi прилади та апарати; праски електричнi, апарати електричнi телефоннi або телеграфнi, лiсоматерiали оброблені.

– імпорт: електроннi iнтегрованi схеми та електроннi мiкромодулi, проводи iзольованi, кабелi та iншi iзольованi електричнi провiдники; кабелi волоконно-оптичнi, автомобілі легкові та інші моторні транспортні засоби, призначені головним чином для перевезення людей.

Загалом у Закарпатській митниці ДФС станом на 1 серпня цього року перебуває на обліку 4311 осіб, які можуть здійснювати зовнішньоекономічні операції з товарами. Активну участь у цій сфері протягом січня-липня 2018 року взяли 1867 суб’єктів ЗЕД.

ДФС у Закарпатській області

 

15 серпня 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*