Не вистачило грошей – депутати внесуть зміни до обсягу доходів та розподілу видатків бюджету Закарпаття

Не вистачило грошей – депутати внесуть зміни до обсягу доходів та розподілу видатків бюджету Закарпаття
У ході другого пленарного засідання 12-ї сесії обласні обранці розглянуть питання щодо внесення змін до рішення обласної ради від 21 грудня 2017 року № 1029 «Про обласний бюджет на 2018 рік» зі змінами. Даний документ оприлюднений на сайті облради і буде попередньо узгоджуватися на профільній комісії з питань бюджету та президії облради.

 

Як зазначають в департаменті фінансів ОДА, необхідно затвердити: зміни до обсягу доходів обласного бюджету на 2018 рік; зміни до розподілу видатків обласного бюджету на 2018 рік за головними розпорядниками коштів (у межах змін обсягу доходів та загального обсягу видатків обласного бюджету); зміни до додатка 3 рішення обласної ради «Про обласний бюджет на 2018 рік» – «Розподіл видатків обласного бюджету на 2018 рік за головними розпорядниками коштів»; зміни до джерел фінансування обласного бюджету на 2018 рік; зміни до капітальних видатків та переліку об’єктів,  видатки на які у 2018 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку; зміни до обсягів субвенцій районним бюджетам із загального та спеціального фонду обласного бюджету на 2018 рік; зміни до показників міжбюджетних трансфертів з обласного бюджету місцевим бюджетам на 2018 рік.

Відтак, пропонується збільшити обсяг доходів на суму 7 178,669 тис грн за рахунок субвенцій з державного бюджету, у тому числі:

2 178,669 тис грн - на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, та визнані інвалідами війни III групи відповідно до пунктів 11-14 частини другої статті 7 або учасниками бойових дій відповідно до пунктів 19-20 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту, та які потребують поліпшення житлових умов». Розподілено цю субвенцію бюджетам міста Ужгород 1 476,0 тис грн та Виноградівському району – 702,6 тис. гривень (додаток 7 до проекту рішення);

5 000,0 тис грн – на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та розподілено головному розпоряднику коштів обласного бюджету управлінню капітального будівництва на об’єкт Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. на 500 учнів, с.Кваси, Рахівського району – будівництво (об’єкт визначено розпорядженням Кабінету Міністрів України від липня 2018 р. № 478-р «Про внесення змін у додатки 1 і 2 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 червня 2018 року №423».

Прес-служба Закарпатської облради

 

05 вересня 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*