«Закарпатську свальбу» можна подивитися онлайн (ГІПЕРПОСИЛАННЯ)

https://www.youtube.com/watch?v=cP8Aj5KLvq8
Таким чином до гостей фестивалю в режимі реального часу має можливість приєднатися й численна глядацька аудиторія.
Нагадаємо, що героями колоритного фестивалю, який уже втретє проводиться на Закарпатті, є реальна пара закоханих – наречена з с. Колочава (Міжгірщина) і наречений із с. Руська Мокра (Тячівщина).
Почнеться свято у с. Німецька Мокра в «садибі молодого» (11:30). А далі весільний потяг із почесними гостями рушить лісовою дорогою за молодою у Колочаву. Дорогою на перевал Прислуп традиційно відбудеться театралізоване дійство із відтворенням автентики історичних епох – від Австро-Угорщини до радянської доби.
Офіційно «Закарпатську свальбу» відкриють о 14.00 у «Старому селі», де й відбудеться гучне свальбове гуляння.
До теми
- Підпал храму у селі Паладь-Комарівці: поліція Ужгородщини та СБУ затримали підозрюваного
- СБУ повідомила заочні підозри ще двом колаборантам з окупаційної «податкової служби» у Херсоні
- На Закарпатті викрито майстра лісу, який допустив незаконну вирубку дубів на 5,2 мільйона гривень
- БЕБ на Закарпатті забезпечило відшкодування підприємцем понад 4 млн грн несплачених податків
- На Закарпатті стартував міжнародний проєкт STEP, що відроджує авіаційні традиції області
- Хірурги Закарпатського кардіоцентру врятували пацієнта з ножовим пораненням у серце: рахунок ішов на хвилини
- Поліція Ужгородщини з’ясовує обставини підпалу храму в селі Паладь-Комарівці
- Закарпатців та гостей краю запрошують на ECO FILM FESTIVAL
- Незаконний «трансфер» до Закарпаття на швидкій і переправка поза пунктом пропуску: прокуратура повідомила підозру 3 фігурантам
- Понад 1000 водіїв оштрафували лише протягом одного тижня на Закарпатті за порушення швидкісного режиму
- В Ужгороді відзначили найпрофесійніших закарпатських бухгалтерів та аудиторів
- Прокуратура Закарпаття скерувала до суду обвинувальний акт стосовно екскерівниці Держгеокадастру
- Поліція охорони затримала ужгородця, який побив 61-річну жінку на території навчального закладу
- У Закарпатському обласному художньому музеї вручили дипломи випускникам Академії мистецтв
- У Чопському прикордонному загоні - новий керівник
- Результати поліцейської перевірки: факт жорстокого поводження з тваринами на території Закарпаття не підтвердився
- 10 тисяч доларів прикордоннику в обмін на нелегальну втечу з країни: на Закарпатті Нацполіція затримала переправника
- Хабар не “відкриє” кордон: на Закарпатті намагалися підкупити прикордонників
- Благодійний матч пам’яті Героя України Анатолія Тегзи проведуть в обласному центрі Закарпаття
- Прокурори Закарпаття передали FPV-дрони спецпризначенцям КОРД поліції
До цієї новини немає коментарів