Ужгородські «спортлідерці» - серед кращих самбістів краю

Минулої суботи, 20 жовтня в Мукачеві відбувся відкритий чемпіонат Закарпатської області з бойового самбо.

В змаганнях взяли участь команди з Мукачева, Ужгорода, Сваляви, Хуста, Іршави, Воловця та Тячева. Серед учасників і спортсмени ужгородського спортивного клубу «Спорт-Лідер». 15 кращих бойових самбістів «спортлідерівців» вийшли на татамі, і всі потрапили до призової трійки у своїх вікових та вагових категоріях. Найкраще з 15 представників «Спорт-лідера» виступів Олексій Слободянюк, який здобув титул чемпіона, срібними призерами чемпіонату краю стали Святослав Костів, Євген Русанюк, Ілля Цица, Олександр Сукович. Бронзові медалі вибороли Артем Плешинець, Владсилав Свалявчик, Богдан Рудник, Володимир Антонь, Олександр Пристая, Тимур Лаврик, Ерік Качур та Владислав Олійник.

Як зазначив президент СК «Спорт-Лідер» Євген Молнар  після цих змагань кращі атлети у листопаді візьмуть участь у кубку України, а також поїдуть на змагання закордон.