«Минай» вириває перемогу на останніх секундах

Завершальний матч у цьому році в чемпіонаті другої ліги України з футболу «Минай» проводив у рідних стінах проти вінницької «Ниви» в суботу, 10 листопада. Вінницька команда є одним із конкурентів минайців, тож матч вийшов надпринциповим.

Хоча гості й почали доволі жваво, проте вже на 17-й хвилині їхні надії поховав Роберт Гегедош, який сповна реалізував свій вихід віч-на-віч.

Після перерви «Нива» зуміла вирівняти гру, цього разу гості таки зуміли реалізувати свій момент на 61-й хвилині – влучно пробив Володимир Савошко й зріняли результат. Час матчу поступово завершувався, гра ставала нервовою. Вже пішли додані хвилини гри і на останніх секундах удар з-за меж карного майданчика дався Яромиру Лободі – точно в кут і без шансів для воротаря «Ниви». Тож – 2:1 і «Минай» іде на відпочинок у піднесеному настрої на першій сходинці турнірної таблиці.

В інших матчах були зафіксовані такі рахунки: «Нива» (Тернопіль) – «Верес» (Рівне) – 0:1; «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка) – «Полісся» (Житомир) – 0:1; «Калуш» – «Буковина» (Чернівці) – 2:0; «Черкащина-Академія» (Білозіря) – «Поділля» (Хмельницький) – 3:1.

Турнірне становище команд: «Минай», «Полісся» - 30 очок; «Калуш» – 29; «Нива» (Вінниця), «Черкащина-Академія» – 26; «Верес» – 25; «Нива» (Тернопіль) – 20; «Поділля» – 17; «Чайка» - 14; «Буковина» – 12.

Тож чемпіонат у другій лізі відновиться аж 31 березня, тоді в 18-му турі «Минай» гратиме на виїзді з чернівецькою «Буковиною».