До уваги закарпатців – випускників шкіл! Розпочинається реєстрація на пробне ЗНО

До уваги закарпатців – випускників шкіл! Розпочинається реєстрація на пробне ЗНО
Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 8 по 31 січня 2019 року.

 

Розклад пробного зовнішнього незалежного оцінювання:

- з української мови і літератури – 16 березня,

- з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 23 березня.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Пробне тестування є важливою складовою підготовки до ЗНО, тому приймальна комісія ДВНЗ "УжНУ" рекомендує всім майбутнім вступникам скористатися можливістю перевірити свою підготовленість з української мови і літератури та ще одного із вибраних для проходження ЗНО предметів.

З переліком предметів для вступу до ДВНЗ "УжНУ" на відкриті та фіксовані (закриті) конкурсні пропозиції (навчання за державним замовленням або за кошти фізичних та/або юридичних осіб) можна ознайомитися за посиланням.

Також оприлюднено перелік предметів для небюджетних конкурсних пропозицій (навчання тільки за кошти фізичних та/або юридичних осіб) для окремих галузей знань.

Для співставлення предметів та конкурсних пропозицій ДВНЗ "УжНУ" рекомендуємо калькулятор вступника 2019.

Докладніше про пробне ЗНО - у розділі “Пробне ЗНО” на сайті УЦОЯО.

Зареєструватися можна на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти (реєстрація буде активна з 8 січня 2018 р.)

Додаткова інформація щодо вступу у 2019 році:

1 Перелік освітніх ступенів і спеціальностей (предметних спеціальностей, спеціалізацій, освітніх програм), за якими оголошується прийом на навчання на перший курс

2 Перелік конкурсних предметів у сертифікаті УЦОЯО (вступних іспитів, творчих конкурсів), вагові коефіцієнти, мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі для бюджетних (відкритих та закритих (фіксованих)) конкурсних пропозицій на основі повної загальної середньої освіти

3 Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних іспитів, творчих конкурсів) для небюджетних (навчання тільки за кошти фізичних і / або юридичних осіб) конкурсних пропозицій на основі повної загальної середньої освіти

4 Перелік спеціальностей ДВНЗ "УжНУ", яким надається особлива підтримка

5 Положення про Всеукраїнські олімпіади ДВНЗ “УжНУ” для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти

6 Умови прийому до закладів вищої освіти

uzhnu.edu.ua

 

02 січня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*