Закарпатка виборола дві бронзи на ЧС – 2019 серед спорсменів із інвалідністю

Із 16 по 24 лютого 2019 року в канадському місті Принс Джордж проходив чемпіонат світу з зимових видів спорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору. Національна паралімпійська збірна команда України посіла І загальнокомандне місце.

У складі збірної команди України виступало двоє закарпатських спортсменів: Адріана Капустей виборола дві бронзові нагороди в біатлоні спринті та на середній дистанції, до слова в цій дисципліні Адріана змагалася вперше. В гонці в біатлоні А.Капустей стала четвертою. За крок до п’єдесталу зупинилася вона і в лижних гонках на середній дистанції, а також у лижних гонках у спринті (в обох дисциплінах посіла четверту сходинку).

У змаганнях серед чоловіків закарпатець Сергій Романюк у лижних гонках на середній дистанції посів п’яту сходинку, а в спринті – 10-у. У біатлоні на середній дистанції Сергій фіншував 6-м, в гонці став восьмим, а в спринті – завершив гонку на дев’ятій сходинці.