Ужгород закупить 10 міських автобусів з низьким рівнем підлоги, із пасажиромісткістю не менше 100 осіб

Комунальне підприємство має укласти договір фінансового лізингу з "Укргазбанком" , відібраного за результатами конкурсу про відбір банківської установи для укладання договору фінансового лізингу, на умовах і в порядку встановлених виконкомом.
Переможця конкурсу із відбору банківської установи для укладання договору фінансового лізингу на придбання 10 низькопідлогових автобусів місткістю не менше 100 пасажирів визначили в Ужгородській міській раді у понеділок, 15 квітня. Документи на участь у конкурсі приймали із 27 березня по 8 квітня цього року включно, претенденти могли подавати свої пропозиції і визначений умовами конкурсу пакет документів. Усього надійшло три пропозиції – від АТ КБ “Приватбанк”, ПАТ АТ “Укргазбанк” та ТОВ “ЕКСІМЛІЗИНГ”. Пропозицію фінансової установи ТОВ “ЕКСІМЛІЗИНГ” відхилили через умову конкурсу, якою встановлено, що переможцем може бути лише банківська установа.
За результатами опрацювання конкурсних пропозицій переможцем конкурсу визначили ПАТ АТ “Укргазбанк”, який запропонував найкращі умови для укладання договору фінансового лізингу, зокрема, відсоткову ставку у розмірі 19% у гривні, витрати на страхування КАСКО – 1,9%, авансовий платіж – 40%, строк лізингу – 36 місяців.
Відповідно до рішень комісії з безпеки дорожнього руху та координації роботи автотранспорту Ужгородської міської ради та постійної депутатської комісії з питань комунальної власності, ремонту житлового фонду, благоустрою міських шляхів та внутрішньо-квартальних територій було погоджено закупівлю на умовах фінансового лізингу 10 автобусів марки А 185 “ЕЛЕКТРОН” – таких, які вже використовуються на маршрутах Ужгорода та дуже добре зарекомендували себе й отримали схвальні відгуки пасажирів.
Вартість предмету лізингу - не більше 52 млн. грн., термін поставки автобусів - до 31.08.2019 року.
Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- В Ужгороді запровадили автоматизовану систему оплати за проїзд: як платитимуть пасажири
- Свідоцтва випускникам, щирі оплески, музика серця та благодійність — в Ужгородській музичній школі №1 урочисто завершили навчальний рік
- Юні ватерполісти з Ужгорода – чемпіони України!
- Ужгородський перинатальний центр отримав високовартісне обладнання для новонароджених
- «Територія кар’єрних можливостей» – в Ужгороді відбувся масштабний Ярмарок вакансій
- Перший ресторан міжнародної мережі McDonald’s відкрився сьогодні в Ужгороді
- Понад 3,4 мільйони гривень на підтримку ЗСУ – відбувся Uzhhorod Half Marathon 2025
- В Ужгороді цими вихідними 5 автобусів громадського транспорту їздитимуть за зміненим маршрутом – через перекриття вулиці Олександра Довженка
- Ужгородський школяр - призер IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії
- Центр Ужгорода цими та наступними вихідними перекриють для автівок
- Ужгород отримав два автобуси від чеського Брно
- В Ужгородській міськраді здавали кров і закликають ставати донорами
- В Ужгороді новорічні вистави подивляться близько 2000 діток
- Автопарк Ужгородського муніципального транспорту поповнився новими автобусами
- Міський голова Богдан Андріїв привітав ужгородку Надію Комишну зі 100-літнім ювілеєм
- В Ужгороді з Днем захисників і захисниць привітали поранених воїнів
- єЧерга для автобусів: можливість обирати час перетину кордону буде ще на двох пунктах пропуску на Закарпатті
- Талановитих ужгородських школярів відзначили грошовими преміями
- Закарпаття отримало 34 автобуси від партнерів з Угорщини. Частину спрямують на Херсонщину
- Чотири громади Закарпаття отримали пасажирські автобуси від угорського міста Веспрема
До цієї новини немає коментарів