На Закарпатті – уповільнений процес проходження кордону з Угорщиною. Відома причина

Відповідно до інформації, наданої угорською стороною, з 08.30 не працює база даних Прикордонної поліції по всій ділянці українсько-угорського кордону.
Наразі проводяться відновлювальні роботи.
Прикордонники Угорщини також повідомили, що оформлення здійснюватиметься з записами в журнали та подальшим внесенням інформації до відомчої системи після відновлення роботи баз даних. Це уповільнить процес проходження контролю.
З огляду на ситуацію, просимо врахувати надану інформацію при плануванні подорожі за кордон та, за можливості, обрати пункти пропуску на кордоні з іншими державами.
Прес-служба Чопського прикордонного загону
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- До уваги подорожуючих! Через негоду сьогодні, 8 липня, тимчасово призупинено роботу пункту пропуску «Дзвінкове – Лонья»
- Пік відпусток - пік черг: суттєво збільшилися черги на кордонах із Угорщиною та Словаччиною
- До уваги водіїв та подорожуючих! КПП «Ужгород- Вишнє-Нємецьке» та «Чоп-Захонь» працюють у звичному режимі, заплановані роботи перенесли
- Шпигуни Угорщини в Україні: СБУ розкрила агентурну мережу, що діяла на Закарпатті
- Уперше за останні 20 років: на Закарпатті відкрили новий пункт пропуску на українсько-угорському кордоні
- До уваги подорожуючих! Завтра зранку тимчасово не працюватиме КПП «Лужанка – Берегшурань!
- До відома громадян, які планують закордонні поїздки в Угорщину: сьогодні знову на кілька годин призупинять роботу ПП «Косино»
- До уваги подорожуючих до Угорщини! Завтра у ПП «Косино – Барабаш» через ремонтні роботи частково призупинять пропуск авто і громадян
- Стартував проєкт транскордонного співробітництва між Закарпаттям та румунським Сату-Маре
- На Закарпатті відбувся дводенний Форум угорської національної спільноти України
- «На захисті спільного дому»: Закарпаття приймає дводенний Форум угорської національної спільноти України
- В Ужгороді вшанували пам'ять полеглих під час Угорської революції 1956 року проти комуністичної диктатури
- На кордоні з Угорщиною виявили викрадену в Австрії вантажівку
- На кордоні з Румунією виявили старовинну Біблію
- єЧерга для автобусів: можливість обирати час перетину кордону буде ще на двох пунктах пропуску на Закарпатті
- Історична подія: у Будапешті розпочала роботу перша державна українсько-угорська двомовна середня школа та гімназія
- До уваги подорожніх у напрямку Словаччини - завтра вранці можливі затримки у митному оформленні!
- Подвоєні ставки закарпатського ділка помножили на нуль прикордонники Мукачівського загону
- На Закарпатті затримали трьох іноземців, які на мотоциклах незаконно потрапили в Україну
- На Закарпатті вантажівка прорвала державний кордон: угорці затримали 32 українців
До цієї новини немає коментарів