Під час ліквідації пожежі, чопські вогнеборці виявили тіло літньої жінки

До місця події поспішили бійці ДСНС 7-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Чоп На час прибуття рятувальників, квартира була вщент заповнена димом. Під час гасіння всередині оселі бійці ДСНС виявили тіло людини. Пізніше з'ясувалося, що це 70-річна бабця, яка мешкала разом з онуком. Останній, на момент трагедії, був на роботі. Зі слів рідних, старенька, через вади здоров'я, була прикута до ліжка, але любила закурити. Очевидно черговий недопалок і забрав людське життя. Правда, остаточну причину та інші деталі справи з'ясовують правоохоронці.
О 17:15 пожежу було локалізовано, а через 10 хвилин повністю ліквідовано. Усього на пожежі працювало 4 вогнеборці та автоцистерна.
Вогнем знищено диван та постільні речі, а також закопчені стіни кімнати, інформує У ДСНС України у Закарпатській області.
До теми
- Трагедія у Минаї на Ужгородщині - у пожежі загинув чоловік
- Євроколію «Чоп – Ужгород» планують запустити вже наступного місяця
- Поліція розслідує смертельну ДТП за участі мотоцикла на Тячівщині: один неповнолітній загинув, ще один — травмований
- Смертельна аварія на ужгородській об’їзній: підозрюваний 18-річний водій під цілодобовим домашнім арештом
- Водій, фігурант смертельної ДТП біля Ужгорода, перебуває під цілодобовою охороною в медзакладі
- «Захиснику Вітчизни»: двох прикордонників Чопського загону відзначили державними нагородами
- На об'їзній Ужгорода сталася смертельна ДТП
- Прокуратура Закарпаття скерувала до суду обвинувальний акт щодо працівника БЕБ за фактом смертельної ДТП на Хустщині
- До 3 років обмеження волі засуджено жительку Ужгородщини, через неналежний догляд якої помер 3-місячний хлопчик
- Жахлива трагедія на Ужгородщині: від ураження струмом загинув 15-річний хлопець
- Загиблий у суботу в ДТП на Мукачівщині поляк – отець Косма, перший настоятель францисканського монастиря в Ужгороді
- Смертельна ДТП на Мукачівщині: загинув водій-іноземець
- Двох прикордонників Чопського загону відзначили державними нагородами
- На Закарпатті з початку року сталося 1350 пожеж проти 672 за той самий період минулого року
- Нагороди й техніка для воїнів: підтримка прикордонників Чопського загону на передовій
- Патрульні розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП на Ужгородщині та зник з місця події
- Поліцейські Ужгородщини затримали рецидивіста, який протягом однієї ночі обікрав дві піцерії, магазин одягу та кав’ярню у Чопі
- Укрзалізниця проведе реконструкцію ще одного залу для митного контролю на вокзалі у Чопі
- Поліція Міжгір’я розслідує смертельну аварію у селі Сойми – загинув велосипедист
- Не впорався з керуванням та в’їхав у паркан: поліція Сваляви встановлює обставини смертельної ДТП
До цієї новини немає коментарів